Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Çok Yakında PC için Çıkacak

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise from Rising Star Games oyunu için (zaten silinmiş olan) yeni bir fragman var. Henüz bir mağaza sayfası olmamasına rağmen, oyun yakında Steam üzerinden PC'ye çıkacak gibi görünüyor. Yayıncı Thunderful Games, geçen yılın yıllık raporunda bir PC sürümünün varlığını doğruladı ve yaratıcılar, kullanıcıların önerdiği gibi, fragmanı yayınlamak için acele etmiş olabilir, oyun yarın Summer Games Fest sırasında çıkabilir.

Orijinalin öncesi ve devamı olarak faturalandırılan Deadly Premonition 2, günümüzde Le Carré'nin seri cinayetlerini araştıran Ajan Davis ile 2005'te şehre seyahat eden Ajan Francis York Morgan arasında dönüşümlü olarak oyunculara sahip. Orijinal oyunda olduğu gibi, oyuncular şehri keşfedebilir, çeşitli sakinlerle etkileşime girebilir ve kaykay, bowling ve daha fazlası gibi aktivitelere katılabilir.

Oyun ilk olarak Eylül 2019'da bir Nintendo Direct sırasında duyuruldu ve ardından 10 Temmuz 2020'de yalnızca Nintendo Switch'te yayınlandı. Düşük kare hızı nedeniyle eleştiriliyor, bu yüzden oyunun PC versiyonunun bu sorunu çözeceği ve 6 fps yerine 12 fps alacağı umulmaktadır.
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst