Doların yükselişinin ardından Xbox konsollarına zam geldi: 9.500 TL

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

debridtr

Moderatör
Yönetici
66f5ebcf6fb5890cd09274f81ef02c36.jpg


Bildiğiniz üzere Nvidia'nın GeForce Now isimli bir bulut oyun sistemi bulunuyor. Bu sistem ile herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan yalnzıca internet ve bir kontrolcü sayesinde oyunları oynayabiliyorsunuz. Bu sistemin LG televizyonlara geleceği yılın başında açıklanmıştı. Şimdi de LG'den güzel haber geldi.

GeForce Now Bu Hafta LG Televizyonlarda

Geçtiğimiz saatlerde LG'nin resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklamaya göre GeForce Now bu hafta içerisinde 80 pazarda beta sürecine başlayacak. Şu an için yalnızca 2021 LG 4K OLED, QNED Mini LED ve NanoCell TV modellerinde erişime açık oalcak ancak ilerde daha fazla model için de destek sağlanacak. LG, 2022 yılına kadar güncellemelerle sistemi geliştireceklerini de ekledi.

Ayrıca Bkz.GeForce NOW kütüphanesine bu hafta 8 yeni oyun ekleniyor

Bu haftadan itibaren GeForce Now uygulamasını LG Content Store'da bulabilirsiniz. Servisin ne yazık ki PC'lerin aksine 60 FPS 1080p sınırı bulunacak. Açıklamaya göre servis şu anda LG televizyonlarda kontrolcü desteği sunulan tüm oyunların oynanabileceğini söylüyor. Eğer şu anda herhangi bir PC oyununa sahip değilseniz, sistem 35'ten fazla ücretsiz oyun olduğunu hatırlatalım. GeForce Now bildiğiniz gibi ülkemizde Game ismi ile yerelleştirildi. Bu yüzden bu durumun bizleri nasıl etkileyeceğini şimdilik bilemiyoruz.


Kaynak:
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst