Dragon Age: The Veilguard Oynanış Videosu !

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
53da33c2-e617-41f9-810a-940ef5edf4a7.jpg


Yayıncılığını Electronic Arts ve geliştiriciliğini BioWare ekibinin üstlendiği tek oyunculu aksiyon rol yapma ile Dragon Age: The Veilguard için yeni detaylar ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen etkinlik kapsamında oyunun 20 dakikalık oynanış görüntüleri ortaya çıktı ve projenin nasıl bir yapıya sahip olacağı artık herkes tarafından biliniyor.

Dragon Age: The Veilguard tek oyunculu ve hikaye odaklı olacakDragon Age serisinin uzun süredir beklenen devam oyunları arasında yer alan The Veilguard için yayınlanan ilk fragman oyuncular tarafından bir hayli eleştirildi. Çünkü burada yer alan animasyon ve içerik tarzı çok renkli ve daha çok Fortnite videosu gibi geldi. Durum böyle olunca ilk fragmanın ardından oyuncular oynanış videosunu beklemeye koyuldu. Oynanış videosu ilk fragmanın resmen kurtarıcısı oldu.

Dragon Age: The Veilguard ile beraber büyük bir maceraya adım atmaya hazırlanıyor, güçlü elf tanrıları ile yüzleşebiliyor ve dünyaya saldıkları yıkımdan kurtulmak durumunda kalıyoruz. Oyunun daha önce servis oyunu olup olmayacağı tartışma konusuydu. Ancak geliştirici ekip oyunun tamamen tek oyunculu ve hikaye odaklı bir yapıya sahip olacağını doğruladı.

Dragon Age serisinin tarzını korumayı hedefleyen oyunda yoldaşlarınızla beraber beklenmedik maceralara atılabiliyor, ekibinizi toplayabiliyor ve diğer karakterlerle çeşitli ilişkiler kurabiliyorsunuz. 20 dakikalık oynanış videosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dragon Age: The Veilguard bu sonbaharda PlayStation 5, Xbox Series ve PC ( ve Epic Games Store üzerinden) için çıkacak.

 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst