Fallout 76 için Test Your Metal Güncellemesi Çıktı: Tüm Oyuncular İçin Ücretsiz

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
e2cf2044-3d3a-44fb-b40d-e7a51b8b2644.jpg


En yeni Fallout 76 güncellemesi çıktı ve tüm oyuncular için ücretsiz. Test Your Metal, üç yeni Herkese Açık Etkinlik getiriyor: “Test Your Metal,” “Eviction Notice” ve “Moonshine Jamboree.” 9. Sezon ile, tüm oyuncuların yeni ödüller için S.C.O.R.E. kazanarak rütbe atlayabildiği, “Heart of Steel: A Dread Island Tale” Puan Tablosu sizi bekliyor.

Test Your Metal

Brotherhood of Steel, savaş robotlarından bir ordu üretme amacıyla robot yedek parçaları biriktiren bir grup Blood Eagle olan Rust Eagle'ları araştırmak için bir saha ekibi gönderiyor. Bu etkinlik haritanızda Savage Divide'da, Fort Atlas'ın kuzeyindeki Metal Dome'da görünecek.
Başlamak için Initiate Pappas ile konuşun. Brotherhood Saha Ekibi'nin diğer üç üyesiyle birlikte, Rust Eagle makinelerinden oluşan takıma karşı üç tur hayatta kalın. Ganimet ve XP ile birlikte Botsmith Armor seti üretmek için gereken planlar gibi nadir ödüller kazanın.

Eviction NoticeFoundation'da, “Rad Scrubber” isimli bir makine ile yakınlardaki ölümcül radyasyon seviyelerine çözüm bulan Settler'ların yeni yerleşim yerlerine Super Mutant'lar saldırıyor. Bu etkinlik, haritanızda Savage Divide'da, Foundation'ın doğusunda ve Huntersville'in güneyindeki bir kraterde görünecek. Super Mutant sürülerini bozguna uğratın ve çalışmaya devam etmesini sağlamak için Rad Scrubber'ı savunun. Settler grubu itibarı ve ganimetin yanında hepsi yeni, özgün boyalara sahip birkaç üç yıldızlı efsanevi silahtan birini alma şansı kazanın.

Moonshine Jamboree

Moonshiner Ned, The Mire'da Sunday Brothers Cabin'deki barda çalışıyor. Bu etkinliği başlatmak için Ned'i ziyaret edin ve ona Mire Magic Moonshine'ın püf noktası olan Acidic Gulper Venom'ları edinmesinde yardımcı olun. Jamboree Bonfire'ı yakın ve zehirlerini toplamak için Gulper'ların şiddetli hücumlarını etkisiz hale getirin. Zafer kazanmak için Moonshine yığınına 30 adet zehir depolayın ve damıtıcıları Gulper saldırılarından koruyun. Raider grubu itibarı, ganimet, yepyeni “Gulper Smacker” yakın dövüş silahı ve Gulper'larla savaşırken Gulper Smacker hasarını arttıran birkaç şişe Gulpershine kazanın.

9. Sezon bugün beraberinde Heart of Steel: A Dread Island Tale ile geliyor. Dread Island Paketi, Bone Bow görünümü, Throne of Bone ve daha fazlasını kazanma şansı için oynayın. Ayrıca, Fallout 1st üyeleri bu sezon için arttırılmış S.C.O.R.E. oranının ve özel ödüllerin tadını çıkarabilirler.

Son güncellemeyle ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Fragman videosu
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst