God of War Ragnarök'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
e6639035-07c6-4199-bc10-7922a2b2f340.jpg


Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Santa Monica Studio, God of War Ragnarök'ın 9 Kasım'da PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun, Standart, Digital Deluxe, Collector's ve Jotnar sürümlerine sahip olacak.

God of War Ragnarok Standard Edition içerisinde tam oyun (dijital ve fiziksel) yer alıyor. Oyunu PlayStation 4 konsollarına standart sürüm olarak satın alırsanız 10 Dolar (Yerel fiyatlandırma değişebilir) karşılığında PlayStation 5 sürümüne yükseltebilirsiniz.

God of War Ragnarök, God of War'un (2018) devamı olarak karşımıza çıkacak. Kratos ve Atreus, bir kehanete göre dünyayı sona erdirecek bir savaşa hazırlanırken cevaplar aramak için Dokuz Diyar'ın her birine gidecek.

PS Store sayfasıGod of War Ragnarok Digital Deluxe Edition içerisinde şunlar yer alıyor:

- Tam oyun
- Kratos Darkdale Zırhı
- Atreus Darkdale Kıyafeti (kozmetik)
- Darkdale Bıçağı
- Leviathan Baltası
- Resmi God of War Ragnarok Dijital Film Müziği
- Dark Horse Dijital Mini Sanat Kitabı
- Avatar seti
- PlayStation 4 Teması (indirilebilir içerik)

God of War Ragnarok Collector’s Edition içerisinde ise aşağıdaki görselde yer alan içerikler yer alıyor:God of War Ragnarok Jotnar Edition içeriği:

God of War Ragnarok Jotnar Edition, hayranlara özel olarak Santa Monica Studio'daki ekip tarafından tasarlandı.FATHER AND SON CINEMATIC Fragmanı
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst