Gunfire Reborn Ekim'de Xbox Series Konsollarına Geliyor

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
a5fdcaad-4436-4fb9-9ae7-d0a6020830c3.jpg


Yayıncı 505 Games ve geliştirici Duoyi Network, Gunfire Reborn'un Ekim ayında Xbox Series için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun ayrıca Xbox Game Pass hizmetinde de mevcut olacak.

Bir 505 Games temsilcisi ek olarak şunları söyledi: "Gunfire Reborn'un PlayStation 5, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak çıkış tarihleri henüz belirlenmedi."

Roguelite'den ilham alan co-op birinci şahıs nişancı oyunu altı aylık bir Erken Erişim döneminin ardından ilk olarak 18 Kasım 2021'de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü.

FPS, Roguelite ve RPG öğeleri barındıran Gunfire Reborn, seviye bazlı bir Macera oyunudur. Oyuncular farklı becerilere sahip kahramanları kontrol ederek oyunu farklı şekillerde oynayabilir ve rastgele düşen silahları kullanarak rastgele seviyelerde maceraya çıkabilir. Oyun tek kişilik veya dört kişiye kadar Eşli oynanabilir.

Oyuncuların her seviyedeki tecrübeleri tamamen rastgeledir. Yani her başlangıç, yepyeni bir tecrübe demek. Farklı seviyelerde farklı kahraman yetenekleriyle, silahlarla, eşyalarla, kontrol noktalarıyla ve dövüş düzenleriyle karşılaşacaksın.

Fragman videosu
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst