Oynaması Ücretsiz Strateji Oyunu Stormgate Duyuruldu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
06066017-cc17-4ccb-9d66-7d5c19bf780d.jpg


Frost Giant Studios, insanlık ile uzaylı istilacılar arasındaki mücadeleyi temel alan oynaması ücretsiz gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Stormgate'i duyurdu. Oyunun Steam üzerinden 2023 yılında betası çıkacak.

Gerçek zamanlı stratejinin geleceğine hoş geldiniz. Stormgate, eski Warcraft III ve StarCraft II geliştiricileri de dahil olmak üzere Frost Giant Studios ekibinin yeni gerçek zamanlı strateji oyunu.

Bilim kurgu temelini yansıtan tek başına veya co-op olarak mücadele edeceğiniz bu oyunda sürekli genişleyen bir hikayeyi keşfedin. Rekabetçi 1v1 modunda dünyanın dört bir yanındaki rakiplerle savaşın. Co-op modunda yapay zekaya meydan okumak için arkadaşlarınızla takım kurun. Bunun yanı sıra hayallerinizdeki oyunu oluşturmak için sizlere sunulan editörü kullanın.

Unreal Engine 5 ile geliştirilen Stormgate, 4K çözünürlüğünü destekleyecek. Yüksek kaliteli görselleri, büyük ölçekli savaşları ve daha fazlasını oyunculara sunacak. Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ile gerçek zamanlı strateji deneyimini daha derinden yaşayacaksınız.

Fragman videosu
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst