PlayStation Store'da beklenen Black Friday indirimleri başladı: %80'e varan fırsatlar

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

debridtr

Moderatör
Yönetici
e860376f9d74d84985ba7debd8a83c9d.jpg


Yayıncılığını ve geliştiriciliğini orijinal battle royale PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'un yapımcıları KRAFTON Inc'in yaptığı yeni PUBG oyunu PUBG: New State, geçtiğimiz hafta çıkışını yaptı. Çıkışı ile birlikte de oyun beklenen başarıyı yakaladı.

En Popüler Oyun PUBG: New State

PUBG: New State, daha duyurulduğunda bile ön kayıt sayıları ile rekorlar kırmıştı. Bu yüzden oyunun çıkışında bir başarı yakalaması bekleniyordu ki öyle de oldu. Oyun daha ilk haftasını bitirmeden 20 milyon indirmeyi geride bıraktı ve Amerika, Güney Kore, Japonya, Almanya gibi ülkeler dahil toplam 165 ülkenin Google Play ve App Store'unda en popüler oyun konumuna geldi. Ülkemizde de iki PUBG oyununun liderliği paylaştığını belirtelim.

Ayrıca Bkz.Mobil oyun severlere müjde: Başarılı korku oyunu Alien: Isolation mobil cihazlara geliyor

PUBG: New State şu anda App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak erişilebilir durumda. Oyunun mazağa sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz. PUBG: New State, yine aynı ekipten gelen ve yine battle royale türünde olan bir oyun. Oyunda 100 oyuncu, sadece taraf kalana dek çeşitli silahlar ve stratejilerle savaşıyor.
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst