Resident Evil 2, 3 ve 7 Yakında Yeni Nesil Konsollara Gelebilir

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
bb38a856-f5d5-4282-aada-046f6352364e.jpg


Capcom, Mart ayında Resident Evil 2, Resident Evil 3 ve Resident Evil 7: Biohazard'ın bu yıl içinde PlayStation 5 ve Xbox Series X|S konsolları için çıkış yapacağını duyurmuştu. Twitter hesabı PlayStation Game Size, PS5 için her üç oyunun da PlayStation Networks üzerinde göründüğünü belirtti. Bu da oyunların yeni nesil sürümlerinin yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Capcom yine geçtiğimiz günlerde 14 Haziran TSİ 01:00'de Capcom Showcase 2022 canlı yayın etkinliğine ev sahipliği yapacağını duyurdu. Canlı yayında üç oyunun yeni nesil sürümlerinin duyurulması muhtemel. Etkinliği YouTube, Twitch ve TikTok üzerinden izleyebileceksiniz.

Resident Evil 2, Resident Evil 3 ve Resident Evil 7: Biohazard'a PS4 veya Xbox One'da sahip olan kullanıcılar, oyunu PS5 veya Xbox Series X|S sürümlerine ücretsiz olarak yükseltebilecek. PC için de ücretsiz bir yükseltme yaması da sunulacak.

Yeni nesil sürüm ile beraber oyuna çeşitli özellikler dahil olacak. Bu özellikler arasında ışın izleme, yüksek kare hızı ve 3D ses gibi yeni teknolojiler yer alacak. Oyunun PS5 sürümü, DualSense (Dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyiciler dahil) desteğine sahip olacak.

 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst