Rockstar'ın GTA IV ve RDR Remaster'larını iptal Ettiği Bildirildi

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
f755a1b3-fa90-43cc-9661-09583b131b2f.jpg


Rockstar ekibinin meşhur serisi Grand Theft Auto (GTA), tüm dünyadaki oyuncular tarafından beğenilen ve sevilen bir yapım olarak günümüzde de oynanmaya devam ediyor. Rockstar, geçtiğimiz sene GTA serisini yeniden canlandırmak adına üçlemenin remaster sürümlerini piyasaya süreceğini açıklamıştı. Bu doğrultuda 2021 yılında Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas'ın yeniden düzenlenen sürümleri birçok platform için yayınlandı. Ancak bu remaster sürümler ne yazık ki istenileni veremedi.

Yıllanmış Grand Theft Auto oyunlarının yeniden düzenlenme fikri kağıt üstünde iyi bir fikir olsa da bu remaster sürümleri, içerisinde oldukça fazla hata barındırıyordu. Rockstar bu sorunlu sürümler için oyunculardan özür diledi ve yeni güncellemelerle oyunları beklenilen seviyeye çıkartacaklarını belirtti. Oyuncular tarafından eleştirilerin odağı haline gelen üçleme, bir sonraki projeleri de etkiledi. Bu doğrultuda GTA IV ve Red Dead Redemption'ın remaster sürümlerinin iptal edildiği bildirildi.

Daha önce hiç duyurulmayan ancak ekip içerisinde konuşulan GTA IV ve Red Dead Redemption'ın remaster sürümleri, kötü bir şekilde çıkış yapan üçlemenin ardından geri plana atıldı. Nihayetinde ise bu projeden vazgeçildiği belirtildi.
1.PNG
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst