Söylenti :Capcom'un Dragon's Dogma 2'yi Yaklaşan bir Etkinlikte Duyuracağını İma Etti.

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör

Bu yayın esas olarak Resident Evil 4 remake gibi önceden duyurulan oyunlara odaklanacak olsa da, Japon şirket, etkinlikte birkaç yeni duyurunun gerçekleşebileceğini açıklayarak Capcom Creators Discord kanalında kullanıcılarla dalga geçti. Ardından oyunun yaratıcısı, Capcom'un yaklaşan demo duyurusunu retweet etti ve geliştiricinin uzun zamandır beklenen Dragon's Dogma 2'yi nihayet ortaya çıkarmayı planladığı yönünde spekülasyonlara yol açtı.

Şimdi 4 ay önce, yakında çıkacak olan Street Fighter 6'nın kadrosu hakkında bilgi paylaşan ve Capcom'un bir süre sonra onayladığı resmi olmayan bir bilgi kaynağı olan DasVergeben, sürprizin gerçekten de en çok rağbet gören devam oyunu olduğunu belirtiyor.

DasVergeben Reddit'te "Dragon's Dogma hayranları bugün harika bir hediye alıyorlar. Umarım görmek için sabırsızlanıyorsunuzdur" dedi ve bir devam filminden bahsettiğini daha açık hale getirmek için cevabına "2" ekledi.

Hideaki Itsuno daha önce Dragon's Dogma 2'nin geliştirmek istediği büyük bir proje olduğunu ima etmişti. Sadece olayı beklemek ve doğru olup olmadığını öğrenmek için kalır.
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst