Söylenti: Xbox ve Bethesda Birden Fazla Disney Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
930732b3-2264-4c8d-83a2-62a7bd3015d6.jpg


Geçtiğimiz yıllarda son Wolfenstein oyunlarının arkasındaki stüdyo olan MachineGames, orijinal bir hikayeye sahip yeni bir Indiana Jones oyunu geliştirdiğini duyurmuştu. Şimdi yeni bir söylenti, Indiana Jones'un yanı sıra yeni Disney oyunlarının geliştirildiğini belirtiliyor.

eSports yorumcusu Joey McDermott'ın belirttiğine göre Microsoft ve Bethesda, yeni Disney oyunu - oyunları üzerinde çalışıyor. McDermott, Twitter üzerinden yayınladığı bir gönderiyle bu söylentiyi detaylandırıyor.

McDermott gönderisinde şunları belirtiyor: "Hangi oyunun önce çıkış yapacağını bilmiyorum. Ancak Xbox ve Bethesda, şu anda birden fazla Disney projesini yürütüyor. Kaynağımı soracak olursanız, Microsoft'un Zenimax ve Bethesda satın alımını daha önceden sızdıran kaynak ile aynı."

Şu anda hangi Disney oyunları üzerinde çalışıldığı bilinmiyor. Microsoft, Bethesda veya Disney'den bu söylentilere karşılık resmi bir açıklama gelene kadar beklememiz gerekiyor. Çoğu söylenti projeler her ne kadar doğru çıksa da büyük beklentiler içerisine girmemekte fayda var.
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst