Strateji Oyunu Valiant Konsollar ve PC için Duyuruldu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
6e723da7-4364-4853-a901-47feb2b450ed.jpg


Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici KITE Games, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için 13. Yüzyıl'ın Avrupa ve Orta Doğu'sunda geçen ekip tabanlı gerçek zamanlı strateji oyunu The Valiant'ı duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.

13. yüzyıl Ortadoğu ve Avrupa'sında geçen ekip bazlı RTS The Valiant'ta kardeşlik ve intikam dolu bir maceraya çık. Destansı tek oyunculu hikâye modunda çarpışırken ortaçağ şövalyelerini kontrol et. Daha sonra eşli ve rekabetçi çok oyunculu modlarda hünerlerini sergile.

Öne çıkan özellikleri

- İçerisinde hızlı süvarilerden zırhlı kılıç ustalarına kadar birçok birlik türü barındıran ekip bazlı gerçek zamanlı strateji oyunu.

- Her biri birbirinden özel sinematikler, sesli anlatımlı günceler, zorluk seviyeleri ve daha nicesini barındıran 15 nefes kesen tek oyunculu görevde kahraman ve yardımcı birlikler seç.

- Kahramanlara seviye atlatırken seçmek üzere oyunculara eşsiz pasif ve aktif yetenekler sunan her biri 3 farklı yetenek ağacıyla donanmış 5'ten fazla kahraman birliği.

- Ve daha fazlası..

Sinematik fragman

 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst