The Elder Scrolls Online: High Isle Bölümü Dünya Çapında Çıkış Yaptı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
a2d0cbeb-2a80-4515-b5db-52243838d79f.jpg


ZeniMax Online Studios ve Bethesda Softworks, ESO destanının yeni bölümü The Elder Scrolls Online: High Isle'ın PC/Mac ve Stadia'da şimdi oynanabildiğini; Xbox ve PlayStation konsollarında ise 21 Haziran 2022'de çıkacağını duyurmaktan heyecan duyuyor.

Daha önce görülmemiş bu Elder Scrolls dünyası, politik entrikalar barındıran yepyeni bir Elder Scrolls hikâyesi. High Isle toprakları, Three Banners War'a son verecek barış müzakereleri için ittifak temsilcilerinin gelebileceği mükemmel bir mekân sunuyor. Zirveyi düzenleyen Society of the Steadfast olsa da oyuncular Ascendant Order'a ve kaotik planlarına karşı dikkatli olmalı.
ESO'nun 20 milyonu aşkın oyuncusu ortaçağ kültürü ve mimarisiyle dolu, görkemli kaleler ve heyecan verici turnuva alanlarıyla kaplı cennet gibi bir adayı deneyimleyecek.Daha önce keşfedilmemiş bir bölge olan Systres Takımadası'nda Akdeniz'in göz kamaştırıcı rüzgârlı sahillerinden esinlenildi. Hem insanların, hem elflerin soyundan gelen Bretonların vatanı olan büyüleyici High Isle diyarı da burada yer alıyor. Elitler feodal bir topluluk olan Gonfalon Bay'de yaşıyor. Burası High Isle'daki tüm politikanın merkezi. Merhametsizlik burada en önemli erdemlerden biri. Oyuncuların arkalarını kollamaları gerek!

Geçtiğimiz yıl ESO oyunculara Yoldaşları getirdi. 2022'de de ZeniMax Online Studios bu sistemi geliştirecek. Oyuncular iki yepyeni yoldaşa; sokaklarda büyüyen ve büyüye ilgi duyan bir Khajiit olan Ember ve oyunculara yardımcı olmayı görev bilen heyecanlı bir şövalye olan Breton, Isobel'e erişebilecek.2022'de ayrıca Tales of Tribute adında, ESO dünyası içinde oynanabilen yepyeni bir kart oyunu geliyor. High Isle'da icat edilen bu eşsiz kaynak toplama oyunu PvP ve PvE olarak oynanabiliyor. Oyuncular Tales'in kendi seviye sistemi ile sıralamada yükselebilir. Ayrıca mobilyalar ve Transmute Stone'lar gibi güzel ödüller de var. Hatta dünyada belirli NPC'lere karşı oynayarak bir hikâyeyi ilerletmek de mümkün.

Oyuncular yeni Bölümü ESO Store'dan, tercih ettikleri mağazadan veya satın alabilir. High Isle, PC/Mac ve Stadia'da oynanabilir; Xbox ve PlayStation konsollarında ise 21 Haziran 2022'de çıkacak.

Fragman videosu
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst