The Hand of Merlin, 14 Haziran'da Tam Sürüm Olarak Geliyor

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
af773725-f513-43a1-93fb-17a45542d82c.jpg


Sıra tabanlı roguelite rol yapma strateji oyunu The Hand of Merlin, Erken Erişim çıkacak ve 14 Haziran'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için tam sürüm olarak çıkış yapacak.

Oyunun Konsol sürümü, PC versiyonunda yer alan sekiz ana güncellemeyi bünyesinde barındıracak. Bunun yanı sıra pasif beceriler, alternatif haritalar, çeşitli zorluk modları ve elden geçirilmiş görsel efektler gibi bir dizi yeni özellik ve oyun geliştirmesini içerecek.

The Hand of Merlin, Arthur efsanesinin kozmik dehşet ile karşılaştığı, sıra tabanlı bir rogue-lite RYO'dur. En fazla üç fani kahramanı yanına alarak bir grup kur ve Albion'dan Kudüs'e uzanan gözü kara bir macerada onlara rehberlik et. Kıyametin eşiğinde, zengin detaylara sahip orta çağ dünyasını keşfet. Tüccarlarla ticaret yap, kahramanlarını geliştir ve antik kalıntıları açığa çıkar. Ruhunun multiverse'ün dört bir köşesine dağılmış kayıp parçalarını ara ve kurtarabildiğin kadar dünyayı kurtar.

İnsan ve şeytani rakipleri alt etmek için ekip temelli ve sıra tabanlı savaşın taktiklerinde ustalaş. Düşmanların sert ve acımasız olacak; siper al, pusu kur ve koordine saldırılar düzenle, farklı Kahraman sınıfları ve yetenekleri arasında bir sinerji yarat.

Fragman videosu

 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst