Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
dde79e79-6487-4aab-8e3a-fe6ee54045bf.jpg


Sony Interactive Entertainment yeni PlayStation Plus abonelik hizmetini 23 Mayıs'ta Japonya hariç Asya pazarlarında, 1 Haziran'da Japonya'da, 13 Haziran'da Amerika'da ve 22 Haziran'da Avrupa'da piyasaya sürüyor. Bu hizmet üç abonelik seçeneğinden oluşuyor.

Yeni PS Plus hizmetinde ilk etapta hangi oyunların yer alacağı merak konusuydu. PlayStation blog adresinde yayınlanan bir gönderi bu oyunların hangileri olacağı belli oldu. (Haziran ayının oyunları bu kütüphaneye dahil değil)

PlayStation Studios OyunlarıÜçüncü parti oyunlarKlasik Oyunlar Kataloğu – Orijinal PlayStation ve PSP

Öte yandan PlayStation Plus Premium/Deluxe abonelik hizmetine önceki nesil konsol oyunlarından (yeniden düzenlenmiş) bazı klasik yapımlar da dahil olacak.

Yeni PlayStation Plus abonelik hizmetine PS3 oyunları da dahil olacak.

Yeni hizmette süre sınırlı oyunlar da bulunacak. Zaman sınırlı oyunlar içerisinde yer alan yapımları satın almadan önce deneyebileceksiniz.Bunun yanı sıra Ubisoft oyunları, Ubisoft+ Classics'in bir parçası olarak PlayStation Plus hizmetinde yer alacak. İlk etapta 27 Ubisoft oyunu hizmette bulunacak. 2022'nin sonuna doğru bu sayı 50'ye ulaşacak. Diğer detaylara göz atmak için tıklayın.

Yayınlanan video
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst