Alan Wake 2 Türkçe yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

ocean

Destekçi Üye
Alan wake gibi bir oyun yamasız kalmaz elbet yapılır daha yeni düştü internete indirilip dosyalarına felan bakılır 80 gb az degil o_O

ocean

Destekçi Üye
Arkadaşlar oyun çok yüksek sistem istiyor herkeste rtx 4090 mı var nedir :D
4090'i olanlar
Siteye destekçi olabilirsiniz adamlar bizler için ugraşıyor erken erişimdeki yamalar bomba çok iyi yamalar var :D

raven03

Çaylak
Arkadaşlar oyun çok yüksek sistem istiyor herkeste rtx 4090 mı var nedir :D
4090'i olanlar
Siteye destekçi olabilirsiniz adamlar bizler için ugraşıyor erken erişimdeki yamalar bomba çok iyi yamalar var :D
4090 var 4k da her şey en ultra da 60fps bile zor veriyor bazen 45 50 lere düşüyor max 70 80 görüyor çok nadir. Oyunun optimizasyonu kötü. Grafikleri öyle inanılmaz oha falan değil yani...

haan

Çırak
yama gelirse güzel olur gerçekten.Yapımcı ekip oyunun optimizasyonuna ayar çektikten sonra çeviri de hazır olursa cillop gibi olur bizim için.

F0ZE

Çaylak
yama gelirse güzel olur gerçekten.Yapımcı ekip oyunun optimizasyonuna ayar çektikten sonra çeviri de hazır olursa cillop gibi olur bizim için.
Bu optimizasyon fazla düzelmez. Adamlar başta sistem gereksinimlerini açıkladılar. Bir kaç performans yaması gelir ama çok bir şey değiştirmez.

ocean

Destekçi Üye
Geliştiriciler bilerek sistem gereksinimini yüksek gösteriyolar isteseler daha düşük ekran kartlarındada çalışabilir en düşük ayarlarda hep anlaşmalılar ekran kartı üreticileriyle felan

lostideas75

Moderatör
Olayın ticari sahtekarlık ve kandırmaca, daha doğru tabiriyle nitelikli dolandırıcılık boyutunu tam takdir ve idrak edemeyenler, oyunla ilgili yorumlarımız sebebiyle (bir yabancı sitede) geri zekalilikla itham etmişler. Şu oyunun nasıl takdim edildiğini bilen, gören ve sonra da gerçekte nasıl bir yapım olduğuna bakan, bizim çıkardığımız sonuçları cikaramiyor ve aklina dahi gelmiyorsa, asıl muhakemesizlik buradadir. Burada dürüst olmayan ve insanlari aldatarak maddi menfaat temin eden bir sahtekarlık var. Bunu ifade ediyoruz, birileri kızıyor. Vay efendim, hikaye odaklı oyunmuş bilmem ne. O zaman neyse ona göre yapılacaktı çıkmadan önceki tüm tanıtımları!!! Biz bunu diyoruz. Etrafta dolaşıp delil panosu inceledigin bir yapımı, DLSS 3.5 teknolojisinin marka yüzü gibi kullanmak da neyin nesi oluyor? Bunu idrak edemeyenler, bize akıl satmaya çalışıyor!

Oyun hakkındaki değerlendirmem: (yama istek konusunun hemen altina eklenen yorumum)

ocean

Destekçi Üye
Olayın ticari sahtekarlık ve kandırmaca, daha doğru tabiriyle nitelikli dolandırıcılık boyutunu tam takdir ve idrak edemeyenler, oyunla ilgili yorumlarımız sebebiyle (bir yabancı sitede) geri zekalilikla itham etmişler. Şu oyunun nasıl takdim edildiğini bilen, gören ve sonra da gerçekte nasıl bir yapım olduğuna bakan, bizim çıkardığımız sonuçları cikaramiyor ve aklina dahi gelmiyorsa, asıl muhakemesizlik buradadir. Burada dürüst olmayan ve insanlari aldatarak maddi menfaat temin eden bir sahtekarlık var. Bunu ifade ediyoruz, birileri kızıyor. Vay efendim, hikaye odaklı oyunmuş bilmem ne. O zaman neyse ona göre yapılacaktı çıkmadan önceki tüm tanıtımları!!! Biz bunu diyoruz. Etrafta dolaşıp delil panosu inceledigin bir yapımı, DLSS 3.5 teknolojisinin marka yüzü gibi kullanmak da neyin nesi oluyor? Bunu idrak edemeyenler, bize akıl satmaya çalışıyor!

Oyun hakkındaki değerlendirmem: (yama istek konusunun hemen altina eklenen yorumum)

Eline saglık usta keyifle okuyorum yazdıklarını yazdıgın incelemeler ne kadar deneyimli oldugunu gösteriyor zaten 2 kelime cümle kuramayan insanlara aldırış etmeyin lütfen

apele07

Çırak
1650ti ile oynadım oyunu düşük ayarlarda 1080p de fsr2 quality de 30fps in altına hiç düşmedim, sistem gereksinimleri açıklandıktan sonra oynayamam diye düşünüyordum ama şahsen beni performansı tatmin etti. Oyunun aksiyon kısmı banada biraz düşük geldi ama gerilim korku beklentisi içinde girdiğim için oyuna pek bi hayal kırıklığına uğramadım çünkü oyun atmosfer olarak bence mükemmel hissettiriyordu. Bence oyunun aksiyon sistemi gayet iyi hissettiriyor sadece biraz yetersiz kalmış ama 3 tane dlc geleceğini duyurmuşlardı belki o dlc leri biraz daha aksiyon odaklı yapabilirler. Oyunu çok beğendim ve türkçe yama çıktıktan sonra tekrar bitirmek için bekliyorum, şimdiden herkesin emeğine sağlık

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri