CD Projekt Ekibinin Çoğu The Witcher 4 Üzerinde Çalışıyor

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
b24070a0-63cf-442f-bcf1-059aa8cc5edd.jpg


CD Projekt ekibi tarafından bizlere sunulacak olan The Witcher serisinin yeni oyunu The Witcher 4 için yeni detaylar ortaya çıktı. Polaris kod adı ile beraber karşımıza çıkan proje üzerinde geliştirici ekip şu anda bir hayli yoğunlaşmış durumda.

The Witcher 4 için beklentiler yüksek

CD Projekt ekibi mali yıl kazançlarına yönelik yeni bir konferansta çeşitli açıklamalarda bulundu. Burada geliştirme ekibinin üçte ikisinin The Witcher 4 üzerinde çalışıldığı belirtildi. Şirketin CEO'su Michal Nowakowski, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty'nin piyasaya sürülmesinin ardından oyunda çalışan geliştirici sayısının 17'ye düştüğünü ve diğerlerinin ise başka projelere geçiş yaptığını açıkladı.

Nowakowski, diğer taraftan Polaris projesi üzerinde 400'den fazla geliştiricinin yer aldığını açıklayarak en iyi deneyimi oyunculara sunmayı hedeflediklerini aktardı. Ocak ayında CD Projekt ortak CEO'su Adam Badowski, dördüncü ana Witcher oyunu Polaris'in üretim aşamasının bu yıl içerisinde başlamasını umduğunu söyledi.

Son olarak geçtiğimiz Kasım ayında proje üzerinde yaklaşık 330 geliştiricinin çalıştığı ve bunun CD Projekt'in en büyük geliştirme ekibi olduğu bildirildi.
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst