Counter Strike Source Non Steam

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Bu Counter Strike Source nin ilkini yanılmıyorsam 2000 li yılarda oynamıştım o oyun çok güzeldi şimdi onu arıyorum ama bulamıyorum tek hatırladığım şey bütün anti teroristler ve terorsitler hepsi aynı şekildi hepsi aynıydı bu oyun hakkında online oyunları çok sevdiğim için bir kaç şey söylemek isterim mortal kombat wolftenstein serious sam evil dead daki usatalığımın sadece yarısı bunda bu oyuna şöyle bir güzelik yapmışlar başarım koymuşlar bu başarımlar atıyorum diyorki bir keskin nişancı tüfeğinin dürbününü kullanmakda olan bir düşmanı bıçak ile öldür diyor diğer başarımlar bombalama bomba imha etme vs öldürme başarımları rehine kurtarma başarımları böyle gidiyor anlayamadım şey online maçlara giriyorsun daha oyunu girmeden sadece spectators olsan bile o oyunu oynamış sayıyor yani oynamayıp oynayanları izlesen bile oyun oynanan raunt diye kayıt ediyor bir de arkadaş neden serverler hep rus birtane düzgün server bulamadım hep yabancı hep rus ve bir de serverlere girerken daha yükleme ekranında bu sunucu vac korumalıdır hile yapanlar kalıcı olacak yasaklanacaktır yazıyor ama bu oyunda da büyük bir hile döndüğünü anladım iki sinir stres atmak için oynuyorsun ama bu hile yapanlar yüzünden daha çok sinir stres oluyor insan
css non steam.jpg

counter strike source başarımlar.jpg

counter strike source nın steam.jpg

counter strike source non steam.jpg

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6