PC Dört Adet Hikaye Odaklı Oyun İçin Türkçe Yama Talebi

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

lostideas75

Moderatör
Dance of Death: Du Lac & Fey

Kentucky Route Zero: PC Edition

A Forever Solitude (henüz çıkmadı ama şimdiden talebimizi oluşturalım, aklınızda bulunsun.)

Dreamfall Chapters

Son düzenleme:

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Gerçekten mi? Çok teşekkür ederiz. Dün aradım internette ama bir türlü bulamadım. Yamalarınızı kategorik veya alfabetik olarak arama imkanı olsa çok iyi olur.
Rica ederiz oyunun beta olarak sunuldu.Gordugunuz hatalı yerleri discorddan atarsanız ona göre düzenlemesini yapariz.

lostideas75

Moderatör
Rica ederiz oyunun beta olarak sunuldu.Gordugunuz hatalı yerleri discorddan atarsanız ona göre düzenlemesini yapariz.

Hocam sizlerin beta ve sadece translate yaması bile baştacı. Hiç olmaması ile olması arasındaki fark ne kadarsa, o kadar büyük ve faydalı bir katkı. Sizden ricam istek yaptığımız diğer iki oyunun da yamasını yapmanız. Ben dünkü internet aramalarımda Detroit Become Human benzeri oyunları arattım. Çıkan sonuçlarda size aktardığım oyunlar gibi kaliteli, güzel ve hikaye odaklı ama yaması mevcut olmayan bir çok oyuna rast geldim. İşte burada siz devreye giriyorsunuz. Böyle bir boşluk ve ihtiyaç ancak sizlerle kapanır veya azalır. O yüzden sizlerin çalışma ve katkısını çok önemsiyorum. Ve gerçekten minnettarım.

Bu talep ettiğimiz iki oyuna ilaveten henüz çıkmamış ama güzel görünen hikaye odaklı bir oyun var. Bilmem haberiniz oldu mu. Geçen gördüm ve istek listeme ekledim. O da aklınızda bulunsun inşallah. İsmini aşağıya aktarıyorum.

A Forever Solitude (henüz çıkmadı ama şimdiden talebimizi oluşturalım, aklınızda bulunsun.)

Dreamfall Chapters

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Umarım dostum yazılımcı ve normal çevirmen desteğine ihtiyacımız var.Boylece daha kaliteli ve güzel işlere imza atabiliriz.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri