Erken Erişimli Yama Saçmalığı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Saas

Çırak
Uzun süredir bu foruma kayıtlıyım ve yamalarınızı da kullanıyorum. Fakat son 6 aydır iyice burası da bozmaya başladı. Bilmem farkında mısınız ama sitenizdeki yamaları kullananların %99 korsan oyun kullanıyor. Hatta çoğu yamanızı oyunların orijinal platformlarından değil bu korsan versiyonlar üzerinden çeviriyorsunuz. Bunda sorun yok ben korsana karşı değilim ve kullanıyorum. Diğer taraftan el çevirisi değil makine çevirisi yapıyorsunuz veya elle de düzeltiyorsunuz. Bunla ilgili de sorunum yok. Çoğu yamanız yeterince anlaşılır oluyor. Sorun olan şey bu yıl getirdiğiniz bu erken erişimli yama sistemi. Forum üyelerinin kişisel isteğine bağlı olarak sitenize abone olabilir ve size bağışta bulunabilir ama bunu yapanları ayırarak yapmak istemeyen kişilere kıyasla devasa bir ayrıcalık sunamazsınız. Onu geçtim siteye artık adblock gibi reklam engelleyicilerle kullanmayı da yasakladınız. Reklam engelleyici açık olunca sitede gezilmiyor. Zorla reklamlara maruz bıraktırıyorsunuz. Çıkardığınız yeni yamaları veya yama güncellemelerini de önceden erken erişime alınca 1 hafta veya 2 haftada herkese yayınlarken artık aylarca açmıyorsunuz ve bir nevi aboneliği zorluyorsunuz. İyice bu forumun gidişatı ve yönetim biçimini çirkinleştirmeye başladınız arkadaş. Yama istek önerisi yapıyoruz cevap bile vermeye tenezzül eden yok. Kimsenin duymadığı oyunlara yamalar yapılırken defalarca kez açılmış istek konuları göz ardı ediliyor. Anonymous gibi makine çevirisi yapıp el çevirisi diye satmaya da başlayacaksınız gibi duruyor artık. Renginiz neyse Sinnerclown ekibi olarak belirtin de daha net anlaşılsın. Yoksa erken erişimmiş yok tek seferlik destekçi üyelikmiş falan bunların hepsi aynı tas aynı hamam ve tek bir yere çıkıyor. Farklı isimler vermeniz bir şey değiştirmiyor. Gönüllü mü yapıyorsunuz yoksa parayla mı buna karar verin.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Güzel kardeşim 135 tane yama indirmişsin sesin çıkmamış şimdi bizi eleştiriyorsun.Bazen yeri geliyor küfür yiyoruz burda birşeyler yapmaya çalıştığımız için yeri geliyor sabaha kadar uğraşıyoruz.Burdaki reklam veya erken erişime takılma zamanı gelince hepsini oynayacaksınız.Eğer memnun değilsen seni uzaklaştırabilirim.

Son düzenleme:

ocean

Destekçi Üye
Kardeşim bedavaya birşeymi kaldıya adamların emeklerinin karşılıgı olarak destek olmak için 100 tl vermek çokmu böyle güzel bir türkçe yama ortamı hiç bir yerde yok emin ol belli süre sonra herkese açılıyor erken erişimdeki yamalar hayatta her şeyde eşitlik beklemeyin tabiki eşit olamayız mesela başka bir örnek bilgisayar almak için kaç yıldır ugraşıyorum adam 1 youtube videosu çekiyor 1 videoda alıyor o bilgisayarı yani biri digerinden üstün olacak elbet bak bendende üstün birileri var hiç birimiz eşit olamayız yani.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri