Evil Dead Game Oyun Çalışıyor Ama Başlamıyor

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Arkadaşlar bi konuda yadımınıza ihtiyacım var internetden evil dead ın yeni çıkan en son oyununu Evil Dead The Game indirdim oyuna girdim oyun sorunsuz çalışıyor fakat oyunu bir türlü başlatamadım karakter seçme ekranında karakterler görünmüyor diğer moddaysa karakter seçiyorum saniye bitiyor oyun başlamıyor daha sonra hata veriyor oyundan atıyor bir türlü başlatamadım oyunu oyunun 3 ,4 tane modu var ama hiç biri oynanmıyor düşünün yani oyunu ofline bile oynamaya razıyım ama ofline bile oynanmıyor bu arada oyun korsan online oynamayı geçtim korsan olduğu için online oynamaz ama ofline bile oynanmıyor oyun neden başlamıyor acaba bir bilginiz var mı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
evil dead.jpg

evil dead3.jpg

evil dead4.jpg

evil dead2.jpg

Son düzenleme:

ocean

Destekçi Üye
Usta bu oyun çevrim içi baglantı istiyor botlarla oynanmıyor herhalde tek başına online crack'ın güncelmi?
bak böyle bir yazı buldum
oyunu offline modda başlatmak için şu yazıyı arama kısmına yapıştırın %LOCALAPPDATA%\EvilDead\Saved\Config\WindowsNoEditor\Game.ini add

daha sonra açılan ekrana şu yazıyı yapıştırın
[/Script/EvilDead.EDGameInstance]
bRequireOnlineSignInToPlay=false
kaydedip çıkın oyun offlıne modda açılacaktır epicgame den felan girmenizede gerek yok…

Son düzenleme:
Usta bu oyun çevrim içi baglantı istiyor botlarla oynanmıyor herhalde tek başına online crack'ın güncelmi?
bak böyle bir yazı buldum
oyunu offline modda başlatmak için şu yazıyı arama kısmına yapıştırın %LOCALAPPDATA%\EvilDead\Saved\Config\WindowsNoEditor\Game.ini add

daha sonra açılan ekrana şu yazıyı yapıştırın
kaydedip çıkın oyun offlıne modda açılacaktır epicgame den felan girmenizede gerek yok…

Teşekkür ederim kardeşim crack ın güncel olup olmadığını bilmiyorum bu yazdığın yazıyı daha önce bende denedim ama yine aynı sorun oluyor oyun çalışıyor ama bir türlü oyun başlamıyor karakter seçme ekranındaki karakterler görünmüyor sonra saniye bitiyor oyundan atıyor

ocean

Destekçi Üye
ozaman bunu dene usta dodirepackten yeniden indirip bakabilirsin orda yazıyor
ayrıca sitede türkçe yaması evil deadın bir bak bakalım

– Add hello neighbour modkit to your epic account, don’t download it
– Run launcher.exe
– Run the game from Hello Mod Kit in EGS library
– On first game launch you will be required to press on ‘Allow’ once a new browser tab opens up
– You must allow the game in firewall
– enjoy play game

Son düzenleme:
ozaman bunu dene usta dodirepackten yeniden indirip bakabilirsin orda yazıyor
ayrıca sitede türkçe yaması evil deadın bir bak bakalım

– Add hello neighbour modkit to your epic account, don’t download it
– Run launcher.exe
– Run the game from Hello Mod Kit in EGS library
– On first game launch you will be required to press on ‘Allow’ once a new browser tab opens up
– You must allow the game in firewall
– enjoy play game

Teşekkür ederim kardeşim türkçe yamayı indirdim oyun türkçe oldu ama epic games pc ye yüklenmiyor nedendir anlayamadım pc ye yüklerken hata veriyor bu arada oyunu ilk indirdim yerde rardan çıkardım setupu yok klasor içinde direk simgeye tıklayıp direk oyuna giriyorum ama işte oyunu oynayamıyorum oyun bir türlü başlamıyor

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri