Kingdom Rush Frontiers Mobil Apk Türkçe

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Dede00

Çaylak
bzarrpjg.png

bilgi.gif

Keşfedilmemiş topraklarda yeni bir kötülük ortaya çıkıyor!

Her zamankinden daha büyük ve daha kötü olan Kingdom Rush: Frontiers, orijinal oyunu ödüllü bir hit haline getiren son derece hızlı, büyüleyici derecede büyüleyici oynanışın tamamen yeni bir seviyesidir.
Seçkin kulelerden oluşan bir donanma ile, tüm düşmanları yenmeye hazır olun!
18'den fazla yeni yeteneğe sahip sekiz yeni özel kule yükseltmesi! Ölüm atlılarını, veba bulutlarını veya düşmanlarınızı çalıp öldüren suikastçıları serbest bırakın!

goruntuler.gif

Screenshot_2024-09-06-19-14-19-506_com.ironhidegames.android.kingdomrushfrontiers.jpg

Screenshot_2024-09-06-19-14-31-622_com.ironhidegames.android.kingdomrushfrontiers.jpg

Screenshot_2024-09-06-19-14-35-904_com.ironhidegames.android.kingdomrushfrontiers.jpg

Screenshot_2024-09-06-19-15-01-952_com.ironhidegames.android.kingdomrushfrontiers.jpg

Screenshot_2024-09-06-19-15-04-874_com.ironhidegames.android.kingdomrushfrontiers.jpg

bilgi.gif

Proje Yöneticisi
Dede

Çeviri
Dede

Test
Dede

Paketleme
Dede​

Kurulum
İndirdiğiniz apk dasyasını kurun.

ÇEVİRİ DEEPL İLE YAPILMIŞTIR.

indir.gif

Hileli, Slot 1 de sınırsız elmas aktiftir.

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

olcangrlyn

Çaylak
Hocam yıllardır Chaos Rings 3'ün Dosyalarını Açmak İçin Uğraşırdım Fakat Hiç Sonuç Elde Edemezdim. Sizin APK Translate Yaptığını Görünce Acaba Chaos Rings 3'ede Bir El Atma Şansınız Olur mu Merak Ettim ? Hala Daha Telefonda Oynanabilecek Taş Gibi Bir Square Enix Baş Yapıtı.. Olumlu Dönüşlerinizi Görmek Beni Baya Mutlu Ederdi.. :)

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri