PC Lunacy Saint Rhodes tr yama lutfen=)

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

admın artık eskısı gıbı cevırı yapmıyosun acaba mesgulmusun yoksa artık erken erısımemı gectın bızım durumumuz yok eyerkı paralıya gectıysen onu hatırlatayım dedım hanı yanlıs anlamada=)

sinnerclown

Yönetici
Yönetici

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
lınk vermıssınız ama paralı benım bu parayı verecek ne durumum var nede baskalarının
80 tane yama indirdin tek tıkla biz o kadar saat emek harcadık herturlu olumsuz tepkiye küfüre hakarete rağmen burda günlük yama çıkarmaya çalışıyoruz.Sen
Bir iki hafta sonra ücretsiz oynuyacagin şey için bunu yazıyorsun.

sayın asıl sayfa yonetıcısı bır sorum olacak su Lunacy Saint Rhodes oyunu ıcın acaba bız parasız ulasamayacakmıyız bu yamalara yanı bız bu sayfanın uyelerıyız acaba artık paralı uyelıgemı gecmem lazım ama benım durumum yok ve benım gıbı bır cok cocuk ta bu durumdan dertlı acaba artık bız bu sayfada yokmu olacagız bır cevap yazarsanız sevınırım=(

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
sayın asıl sayfa yonetıcısı bır sorum olacak su Lunacy Saint Rhodes oyunu ıcın acaba bız parasız ulasamayacakmıyız bu yamalara yanı bız bu sayfanın uyelerıyız acaba artık paralı uyelıgemı gecmem lazım ama benım durumum yok ve benım gıbı bır cok cocuk ta bu durumdan dertlı acaba artık bız bu sayfada yokmu olacagız bır cevap yazarsanız sevınırım=(
Dostum sana daha önce cevap verdim.Bizi sıkıştırma keyfekeder zaman ve emek harcayarak burda birşeyler yapmaya çalışıyoruz moral bozma.Oyunu bir kaç hafta sonra oynarsın ücretsiz olarak.Bir daha böyle bir başlık açarsan seni uzaklaştırmak zorunda kalıcam.

ocean

Destekçi Üye
Ahmet bu yamayı çok istemiş bende takip eder oldum yazdıkları çok içten bekleyelim yakında gelir zenginler karınlarını doyurunca bize 3-5 ekmek kırıntısı düşer yukardan biz en alt tabakayız bugün akşama kadar sıcakta balyozla taş kırmaktan yoruldum o sırada sinnerclown başımda beklemektedir soğuk suyu gözümün önünde içmektedir fareli koguşuma geçip uyusam iyi olur. :D
(ironi)

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri