Marvel's Midnight Suns - Türkçe Yama YAYINLANMIŞTIR

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

☆Emre

Moderatör
Yönetici
Çevirmen
coda_meta_image.jpg

Marvel’s Midnight Suns; bir RPG oyununun zengin hikayesini, karakter ilişkilerini, kişiselleştirme ve ilerleme özelliklerini devrim niteliğindeki yeni bir kart tabanlı taktik oyununun taktiksel strateji ve savaş mekanikleriyle birleştiren bir oyun. Marvel Evreni'nin karanlık yüzünde geçen bu macerada dünyanın bugüne kadar karşılaştığı en büyük tehdit olan Lilith ve eski tanrı Chthon'un iblis güçlerine karşı savaşırken efsanevi Marvel Süper Kahramanları ve tehlikeli doğaüstü savaşçılarla yıkılmaz bağlar oluşturacaksınız.

unknown_2024_optimized.06.10-16.48.png

unknown_2024_optimized.06.10-16.48_1.png

unknown_2024.06.10-16.48_2 (1)-min.png

unknown_2024_optimized.06.10-16.49.png

unknown_2024_optimized.06.10-16.49_1.png
unknown_2024_optimized.06.10-16.49_2.png

Proje Yöneticisi
☆Emre

Çeviri
☆Emre

Test
☆Emre

Paketleme
☆Emre

Kurulum
İndirdiğiniz Rar dosyasının içindeki dosyayı aşağıda yazan klasöre atın,
MidnightSuns\Content\Paks

UYUMLU SÜRÜM
Epic Games

NOT

ÇEVİRİ ALMANCA DİL DOSYASI ÜZERİNDEN DEEPL İLE YAPILMIŞTIR.
Bundan dolayı çok fazla düzenleme şansı bulunmamaktır.
Şuan ki hali gayet yeterli ve anlaşılırdır.

Gizli içerik
Bu içeriği görüntüleyebilmek için Destekçi üye olup Yorum yapmaniz gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Süper. Çok teşekkür ederiz. Darısı Alan Wake 2 Night Springs başına. Swat arkadaşın ilgilendiği ifade edilmişti. Bekliyoruz.

lostideas75

Moderatör
Destekçi Üye
Oyun kayda değer derecede renkli ve ilgi çekici. Ben zaten sıra tabanlı mücadele hiç sevmem ama sinematikleri için başlamıştım ve trainer ile de mücadeleleri çabuk ve kolay atlarım diye düşündüm. Mücadeleler arasındaki sinematikler de oldukça zengin ve etkileyici ve çeşitli. Benim gibi çabuk sıkılıp bunalan birini bile bayağı oyalamayı başardı. Hatta bir noktadan sonra FPS modunda yürümeniz ve karşılılıklı diyaloglar farklı bir hava verdi. Ancak bir noktadan sonra şöyle bir handikap oldu ve ciddi anlamda sıkmaya başladı. Bence bir oyunun çok sayıda dallara budaklara ayrılması, çok sayıda yapacak şey olması, çok fazla kişiyle bir sürü diyaloğa girmek, yani içerik zenginliği değil içerik çöplüğüne sahip olması makbul ve istenilecek bir şey değil. Az olsun, öz olsun. Bu kadar çok dağıtmasın bizi de kendini de, ne yaptığımızı bilelim, çizgisel ilerlemeden aşırı uzaklaşmasın. Ona gidip konuşuyorsun, bunu açıp okuyorsun, bir sürü içerik var ama hangi birini yapacaksın! Hem çok zaman alıyor, hem de anlamlı ve kayda değer, çok anlamlı işler ve diyaloglar değil ki! 40 parçaya bölünmenin ne manası var! Bu nedenle kayda değer olmayan bir sürü diyalog, toplanması gereken onca eşya, okunacak bir sürü gereksiz ve önem arz etmeyen ıvır zıvır metinler..... Bunlar çok sıkmaya başladı, bir kaç saatten sonra dayanamadım kapattım. Çok şey boca etmek marifet değil. Anlamlı, sıkmayan, sürükleyen, kaliteli bir akış ve hikayeye odaklanan bir yapım her zaman daha iyidir. Beyond Two Souls gibi mesela. En ufak bir çer çöp, lüzumsuz ve manasız bir tek içerik, tek bir sahne (neredeyse) bulamazsınız. Olsa bile çok ama çok azdır yani. Hele tekrara düşme gibi bir şey söz konusu bile olmuyor. Ah, ah, şu oyun ötesi bir deneyim olan yapımları filmden ibaret sananlar ve gerçek manada keşfetmemişler, ne kaçırdıklarını bir bilseler. Güya kendi oynadıklarının çelik çomak oynamaktan başka bir şey olmadığını bir görebilseler bu tarz yapımların yaşattığı gerçekçilik hissine ve harika deneyime kıyasen...

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri