Mortal Kombat 9 Mk Trilogy :)

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Eski atari salonlarında oynadığımız mortal kombat zamanlarına o kadar çok hasret özlem var ki en benim mortal kombat 9 kompete edition u bile eskiden atari salonlarında oynadığımız mortal kombat lardaki gibi karakter seçme ekranını ufak karakter portlerini eski atari salonundaki mortal kombat trilogy deki gibi ekledim bir de eski classic mortal kombat trilogy deki karakter seçme ekranındaki müziği ekledim bir de boss larla gizli karakterleri ekledim süper oldu artık oyunu oynaması daha güzel zevkli sarıyor eski atari salonlarındaki günlerimi yad ediyorum çok özlemişim o günleri sanırım duygusal anlar yaşadım sanırım ağlıycam yok ağlamamalıyım yok ağlamıyorum sadece gözüme eski atari salonlarındaki mortal kombat anılarım kaçtı gerçekten şu görüntüler bile insanı mutlu etmeye yetiyormuş
mk arcade.jpg

mk arcade2.jpg

mk arcade3.jpg

mk arcade4.jpg

Son düzenleme:
Sitede türkçe yaması var mı ve hala güncel mi? Ben mk1 almaya niyetlenmiştim ama bu yazıdan sonra kütüphade duran oyunu oynamaya karar verdim.
Burda turkce yamasi varmi onu bilmiyorum ben interneten indirdim kardeşim bu mk nin bu oyunu çok güzel eskiden atari salonlarinda oynadigimizin aynisi ama bundan sonra çıkan mk oyunlari da bir o kadar da kötü ne yazik ki

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri