The Dark Pictures Anthology: House of Ashes Türkçe yama istek

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

caner0909

Çaylak
Merhaba The Dark Pictures Anthology: House of Ashes güncel mevcut bir türkçe yaması bulunmuyor yapabilecek biri varsa çok memnun olurum teşekkürler

caner0909

Çaylak
Verdiğim linke tıklayınca yama otomatik iniyor zaten.
1 tane yama var zaten. Dediğiniz 3 linki anlamadım
İndirmek için izniniz yok lütfen kayıt olun diyor. ancak oldum doğrulama e postası kaç saat oldu hala gelmedi 3 indirme dediğimde, ve başka hesabım daha vardı kayıtlı sitenizde şifremi unuttum diyorum o hesabada mail gelmiyor yenilemek için sitenizde sorun var sanırım
ÖNEMLİ NOT:
Yama oyunun güncel Steam sürümüne göre yapılmıştır. Sorunsuz bir oyun için, korsan sürüm oynayacakların, verdiğimiz linkten oyunu indirmeleri veya oyunun Elamigos sürümünü ve yine Elamigos güncellemelerini kurmaları gerekmektedir. Türkçe yamayı program üzerinden oyunun exe sini seçip kurabilirsiniz.

Rar şifresi: cs.rin.ru

Son düzenleme:

atessivas

Moderatör
Yönetici
İndirmek için izniniz yok lütfen kayıt olun diyor. ancak oldum doğrulama e postası kaç saat oldu hala gelmedi 3 indirme dediğimde, ve başka hesabım daha vardı kayıtlı sitenizde şifremi unuttum diyorum o hesabada mail gelmiyor yenilemek için sitenizde sorun var sanırım
ÖNEMLİ NOT:
Yama oyunun güncel Steam sürümüne göre yapılmıştır. Sorunsuz bir oyun için, korsan sürüm oynayacakların, verdiğimiz linkten oyunu indirmeleri veya oyunun Elamigos sürümünü ve yine Elamigos güncellemelerini kurmaları gerekmektedir. Türkçe yamayı program üzerinden oyunun exe sini seçip kurabilirsiniz.

Rar şifresi: cs.rin.ru

Burdan indirebilirsiniz

caner0909

Çaylak
Sizin sitenizle ilgili hiç birşey olmuyor çözemedim bir sorun var herhalde, onun dışında sitenizden zaten indiremiyorum e posta onaylama kodu gelmiyor çünkü

Ekli dosyalar

• cats.jpg
    cats.jpg
    110.7 KB · Görüntüleme: 61

timucin

Çırak
Ben şu ana elamigos sürümüyle bitirmek üzereyim çok güzel çeviri yapılmış ama bana pak dosyası verilmişti belki ondan daha rahat çalıştı.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri