Wolfenstein Türkçe Yama Co-Op Online

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Wolfenstein türkçe yama co-op online ben bu oyunu küçükken oynarken tırsardım niye tırsıyordun derseniz nazi askerleriyle savaşıyorsunuz ama oyunda biraz ilerlerdikce yaratıklar zombiler iblisler de meydana çıkıyor onlarla da savaşıyorsunuz düşünün yani küçükken o kadar acemiyim ki bu oyunun co-op online oynandığını bile bilmiyorum oynanış olarak da serious sam a baya benziyor sadece askerleri yaratıkları öldür vur kır değil oyunun içinde serious sam daki gibi ufak da olsa bulmacalar var sağda solda tuşlara basıp kapıları açıyorsunuz oyunda gizli bölgeler var secretleri gizli eşyalar bunları bulduğunuzda da silah mühimat can zırh vs veriyor oyun wolfenstein 2001 çıkışlı bir oyun yılına göre çok güzel efsane başarılı bir oyun şimdi böyle oyunlar yapamıyorlar anlamadım ise şu wolfenstein la serious sam birbirine oynanış olarak da baya benziyor baktım wolfenstein 2001 yılında çıkmış serious sam da 2001 yılında çıkmış aynı yılda çıkmışlar acaba wolfenstein in yapımcılarımı serious sam oyununu görüp onlardan mı ilham aldılar yoksa serious sam ın yapımcıları mı wolfenstein oyununu görüp onlardan mı ilham aldılar işte orasını çözemedim bu arada son olarak küçüklünü benim gibi ergen olarak geçiren bir çok çocugun o zamanlar oyunlardan tırsmasını sağlayan efsane bir oyundur
WolfSP 2023-10-09 01-21-05-41.jpg

RTCWCoop 2023-10-09 01-21-44-34.jpg

RTCWCoop 2023-10-09 01-21-55-50.jpg

RTCWCoop 2023-10-09 01-22-43-25.jpg

Son düzenleme:

ocean

Destekçi Üye
Usta artık sırf para kazanmak için oyun yapıyorlar oyuncuları düşünen yok eskiden öyle degildi bu oyun zaten efsane metacritic derecesi 88 ayrıca özenmişse serious sam wolfensteine özenmiştir çünkü wolfeensteinenin daha önce çıkmış oyunları vardır
böyle oyunları seviyorsan 2003 yapımlı manhunt ve 2007 de çıkan manhunt 2 yi öneririm. :D

Son düzenleme:
Usta artık sırf para kazanmak için oyun yapıyorlar oyuncuları düşünen yok eskiden öyle degildi bu oyun zaten efsane metacritic derecesi 88 ayrıca özenmişse serious sam wolfensteine özenmiştir çünkü wolfeensteinenin daha önce çıkmış oyunları vardır
böyle oyunları seviyorsan 2003 yapımlı manhunt ve 2007 de çıkan manhunt 2 yi öneririm. :D
Teşekkür ederim kardeşim güzel yorumun için vede haklısın artık oyunları bile para için yapıyorlar örnek mortal kombat x parayla satın alsan bile yeni dlc karakterleri bile parayla satıyorlarmış yuh artık be bu kadar para hırsı olmaz çocuklumuzun oyunuydu be mortal kombat bizim gibi bir nesil bu oyunla büyüdük neyse serious sam ın wolfenstein dan ilham aldığını bilmiyordum serious sam da wolfenstein da hala bende yüklü hala severek oynuyorum tabi serverler biraz sıkıntı türk oyuncu yok hep yabancı ama yinede co-op güzel sarıyor

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri