• Arkadaşlar Discord erişim yasağı nedeniyle şu anda discord sunucumuza erişim sağlayamazsınız.

A Quiet Place: The Road Ahead - Türkçe Yama [☆Emre]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 2, Üyeler: 0, Misafirler: 2)

☆Emre

Moderatör
Yönetici
Çevirmen
Quiet-Place-Road-Ahead_06-17-24.png

A Quiet Place: The Road Ahead, büyük beğeni toplayan gişe rekortmeni film serisinden esinlenen tek oyunculu bir korku macera oyunudur. Sessizce hayatta kal.

A Quiet Place: The Road Ahead, ölümcül yaratıkların istilasından sonra eşi benzeri olmayan bir hayatta kalma hikayesini vurgulayan, gişe rekorları kıran film serisinden esinlenen tek oyunculu bir korku macera oyunudur. Bu özel uyarlamada, kişiler arası aile çatışmalarının ortasında hain bir kıyamete katlanmak zorunda kalan genç bir kadının kendi içsel korkularıyla yüzleştiği yolculuğu deneyimleyin.
Sinir Bozucu Atmosfer -- Sadece seslerle avlanan korkunç yaratıklardan saklanırken ve yanlarından gizlice geçerken sessizlik için çabalayarak gerçek dehşeti yaşayın.

AQuietPlace-Win64-Shipping_2024.10.17-22.15.jpg

AQuietPlace-Win64-Shipping_2024.10.17-22.15_1.jpg

AQuietPlace-Win64-Shipping_2024.10.17-22.15_2.jpg

AQuietPlace-Win64-Shipping_2024.10.17-22.15_3.jpg

AQuietPlace-Win64-Shipping_2024.10.17-22.16.jpg

Proje Yöneticisi
☆Emre

Çeviri
☆Emre

Test
☆Emre

Paketleme
☆Emre

Kurulum
1. ADIM => İndirdiğiniz Rar dosyasının içindeki dosyayı,
A Quiet Place The Road Ahead\AQuietPlace\Content\Paks
adlı klasöre atın.
2. ADIM => Oyuna girip ayarlardan dili önce Fransızca yapıp kaydedin.
Sonra tekrar İngilizce yapın.
Bu şekilde Türkçe dil aktifleşiyor.

UYUMLU SÜRÜM
Steam
Korsan

ÇEVİRİ DEEPL İLE YAPILMIŞTIR.

Gizli içerik
Bu içeriği görüntüleyebilmek için Destekçi üye olup Yorum yapmaniz gerekmektedir.

Son düzenleme:

lostideas75

Moderatör
Fransızca yapıp oyun kaydı mı almayı, yoksa ayarları kaydetmeyi mi kastettiniz hocam?

Oyun kaydı değilmiş, sadece Y'ye basıp seçilen dili (ayarları) kaydedip, sonra aynı ekranda İngilizce'yi seçip ayarları kaydedince oldu.

Son düzenleme:

lostideas75

Moderatör
Oyunun tanıtım videosundaki gibi keskin/yüksek kaliteli görünmemesi sinirimi bozdu. Dlss'yi de kapatamıyorsun. Dlss kalite bulanık, puslu. Dlss/Dlaa ise performansı düşürdü biraz, Tadım kaçtı. Bu oyunların hepsine ihtiyacı olmayanlar için Dlss'yi kapatma seçeneği koymalılar. Sonra baktım çözünürlük ölçeği seçeneği var, onu seçip ayarını da 100 yaptım, 100 en iyi kalite demekmiş, bu değeri azaltınca bulanık olabiliyormuş. Çözünürlük ölçeği 100 ile oynamanızı (performans sorununuz yoksa) tavsiye ediyorum. Görseller şimdi daha net ve keskin oldu.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri