• Arkadaşlar Discord erişim yasağı nedeniyle şu anda discord sunucumuza erişim sağlayamazsınız.

Alan Wake 2: The Lake House

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Claayns06

Çırak
Lake House genişleme paketi gün içinde yayınlanacak, Türkçe çevirisini beklemedeyiz. Şimdiden teşekkürler. @☆Emre @sinnerclown

cda88b90-0ed2-4b63-8d91-c8a20e3b43ee.jpg

lostideas75

Moderatör
Arkadaşlar herhalde bugün yama gelmeyecek ama hiç acele etmeyin ve üzülmeyin, az önce vpn ile dlc'nin tamamına baktım, ne yazık ki önceki dlc'den daha iyi değil, belki kötü bir sürpriz olacak ama ilk dlc bile (düşünün artık!) daha renkli ve eğlenceli görünüyor ne yazık ki, sürekli karanlık ve kapalı bir mekanda dolanıp belgeler okuyor, bazı diyaloglar dinliyor ve arada bazı tuhaf aksiyonlara giriyorsunuz, oynanışa göre değişen, yaklaşık 1,5 - 3,5 saat bir süresi var.

Son düzenleme:

Claayns06

Çırak
Arkadaşlar herhalde bugün yama gelmeyecek ama hiç acele etmeyin ve üzülmeyin, az önce vpn ile dlc'nin tamamına baktım, ne yazık ki önceki dlc'den daha iyi değil, belki kötü bir sürpriz olacak ama ilk dlc bile (düşünün artık!) daha renkli ve eğlenceli görünüyor ne yazık ki, sürekli karanlık ve kapalı bir mekanda dolanıp belgeler okuyor, bazı diyaloglar dinliyor ve arada bazı tuhaf aksiyonlara giriyorsunuz, oynanışa göre değişen, yaklaşık 3,5 saat bir süresi var.

Hadi ya :( Spolier olmasın diye izlemedim, önceki DLC'leri oynadım pek hoşuma gitmemişti ama Lake House daha kapsamlı bir genişleme paketi olacak diye bir beklenti içerisindeydim. İndirmeye bile değmeyecek o halde. Teşekkürler bu arada değerlendirmeniz için.

lostideas75

Moderatör
Hadi ya :( Spolier olmasın diye izlemedim, önceki DLC'leri oynadım pek hoşuma gitmemişti ama Lake House daha kapsamlı bir genişleme paketi olacak diye bir beklenti içerisindeydim. İndirmeye bile değmeyecek o halde. Teşekkürler bu arada değerlendirmeniz için.
Yo yani, oynanır ama öyle fazla bir beklentiyle olmamak şartıyla, hem belki biraz da gameplay'den baktığım için öyle gelmiştir bana. Ama zaten ana oyun da mükemmel değildi bana göre. İşte biraz konu odaklı bakıp, arada ne çıkarsa bahtına diye dolanıp, büyük beklenti içine girilmezse belki çok sıkmaz, bilemiyorum tabi. Ordan ordan atlata atlata bakmak yanıltabilir ama, bayağı bir belge ve kapalı bir mekanda dolanma gördüm ama tabi o derece kötü değildir. Denemek lazım ama acele etmeye, çok heveslenmeye gerek yok diye yazdım. Biraz değişik bu oyun zaten, hem sevdiğim hem de sevmediğim yanları var. Alan Wake 2'den hiçbir şikayeti olmayanlar, muhtemelen bundan da şikayet etmeyecekler.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri