• Arkadaşlar Discord erişim yasağı nedeniyle şu anda discord sunucumuza erişim sağlayamazsınız.

Alan Wake 2 Türkçe Yama + Night Springs + The Lake House DLC V34 —Final

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 4, Üyeler: 0, Misafirler: 4)

lostideas75

Moderatör
Lake House DLC şimdi bitti. Yani ne diyeyim ki, boşa geçen bir zaman, manasız belge okumaları, orda burda dolan dur vs. Night Springs'e boşa laf etmişiz, o çok daha iyiydi ve renkliydi bundan, en azından çeşitlilik ve üç farklı karakter vardı, bu bomboş bir DLC, ayrıca bir de o kadar para istiyorlar, hiç hak etmiyor. Dediğim gibi ilk Alan Wake oyunu gibi değil, ya ben anlamıyorum (bundan kaynaklandığını sanmıyorum ya, hadi o payı bırakalım) veya gerçekten saçma sapan, karman çorman, manasız bir hikaye var ortada, yani hiç anlamıyorum ve tamamen manasız demiyorum (temel senaryoya gayet hakimim) ama çoğu dağınık, net bir anlam ifade etmeyen, kayda değer olmayan boş şeyler işte. Boşuna o kadar merak etmişim. E tabi hiç yoktan iyidir ama keşke daha doğru düzgün bir şey olaydı iyiydi. Yani hem hikaye, macera namına bir şey yok, hem de bir tane karakterle karanlık, monoton bir mekanda dolanıp duruyoruz. Ancak bu kadar niteliksiz bir DLC olabilirdi. Size ekstradan verdiği hiç bir şey yok. (Tekrar vurguluyorum bu benim deneyimim ve bana özel, siz de gidin merakınızı giderin. Ama bunları da söylemesem rahat etmem.) Oyun baş karakteri güzel, karizmatik ama ne yazık ki sinematikler dışında yüzünü göremiyoruz. Bu Alan Wake 2'nin oynanışını niye böyle yapmışlar, sinir bozucu, TPS yapıyorsun, karakteri döndürünce yüzünü ve önden göremiyorsun, sağa sola döndürüyorsun nafile, hep ensesini gösteriyor, hiç hoş değil. Neyse, bitti gitti. Bir Remedy sever olarak söylüyorum, boş DLC. Oynamazsanız hiç ama hiç bir kaybınız olmaz, net. Tabi bu benim kanaatim.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri