Call of Duty Black Ops III - Türkçe Yama [☆Emre]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 8, Üyeler: 0, Misafirler: 8)

alttarafıyamaindiricemyaa

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
bu içeriği görmek için cevap yazıyorum.

not: Steam üzeri oyuna girş yapabiliyordum fakat yamayı kurduktan sonra oyun bozuldu dosyaları düzeltsem de olmuyor 6 saatlik indirme boşa gitti baştan indiricem maalesef düzeltme yönetimi var mıdır bunu yamayı silme gibi.

not2: Bir kez daha anladık ki bedava diye kanma bir şeye ver parasını kral gibi yaşa 6 saat 1 dk da çöp oldu tekrar yüklüyorum :/

Son düzenleme:

Narayanna

Yönetici
bu içeriği görmek için cevap yazıyorum.

not: Steam üzeri oyuna girş yapabiliyordum fakat yamayı kurduktan sonra oyun bozuldu dosyaları düzeltsem de olmuyor 6 saatlik indirme boşa gitti baştan indiricem maalesef düzeltme yönetimi var mıdır bunu yamayı silme gibi.

not2: Bir kez daha anladık ki bedava diye kanma bir şeye ver parasını kral gibi yaşa 6 saat 1 dk da çöp oldu tekrar yüklüyorum :/

Konuda yamanın, oyun için 88.0.0.00 sürümüyle uyumlu olduğu yazıyor. Demek ki Steam sürümünden eski bir sürüm bu, yani Steam sürümüyle uyumlu değil.
İftira atmadan önce konuyu güzelce oku, yamanın hangi sürümle uyumlu olduğuna bak ondan sonra yazını yaz.
Konuyu okumamışsın bir de gelip laga luga yapma burada. Git paralı olanı satın al o zaman.

DEĞERLİ ARKADAŞLAR YAZILDIĞI ÜZERE V88 SÜRÜMÜNÜ BULUP YÜKLEDİM. OYUN AÇILIYOR. ANCAK SONRA TÜRKÇE YAMAYI KURUNCA OYUN AÇILMIYOR. YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? BU ARADA OYUNU C:ye DEĞİL BAŞKA BİR KONUMA KURDUM ONLA BİR İLGİSİ OLABİLİR Mİ?
DÜZELTME: c:ye DE KURDUM OYUNU YİNE AYNI HATAYI VERDİ. ANLAYAN BİRİLERİ YOK MU?

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri