Command & Conquer Remastered Collection Türkçe Yama Yayınlandı

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

sanırım ilk versiyon çeviri bulunup "Tarzan English -> Turkish" şeklinde bir mod seçilmiş. yoksa "hell march"ı "cehennem mart" diye çeviren bir çeviri ben bilmiyorum. "yükle" yerine "yük" (çünkü load iki anlama da geliyor, biri isim, diğeri fiil), ele geçirmek yerine kapmak, videolardaki konuşmalar zaten tümden çirkin çevirilmiş, sen var ölmek falan gibi bişeyler geçiyor. görev tanımları da berbat, napıcaz, nasıl yapıcaz, patlat dediği yeri ele geçirmemiz gerekiyomuş falan. şahsen gördüğüm en berbat Türkçe yama.

yaw hell march = cehennem marşı. şimdi hell = cehennem. march = ay olan mart, veya marş. marş olanını değil de ay olan "mart"ı koydun hadi oraya. başındaki hell yerine cehennemle cenneti karıştırıp nasıl cennet yazabilirsin? sonuç cennet mart. ilk örneği buradan verdim ama tamamı berbat, ek görevler de berbat, menü çevirileri biraz daha onlardan iyi ama anlamak için iyice okumak gerekiyor. yoksa sound gördüğü yeri ses olarak anlamayı hepimiz biliyoruz, onu doğru yazmak mesele değil. ingilizce oynayın arkadaşlar, daha anlaşılır. çince yamalı bile daha anlaşılır olur, bu yama oyunu anlaşılmaz yapmak için özenilerek hazırlanmış.

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri