Commandos 3 HD Remaster Duyuruldu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
b765f845-406f-41d7-99a3-73c0449664a9.jpg


Yayıncı Kalypso Media ve geliştirici Raylight Games, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için Commandos 3 HD Remaster'ı duyurdu. Düzenlenmiş sürüm Eylül ayında dijital olarak ve Ekim ayında fiziksel olarak piyasaya sürülecek. Ayrıca Xbox Game Pass'de de mevcut olacak.

Commandos 3 HD Remaster, ilk olarak 14 Ekim 2003'te PC için piyasaya sürülen gerçek zamanlı strateji oyunu Commandos 3: Destination Berlin'in yüksek çözünürlüklü bir sürümü.

Commandos 3 - HD Remaster, seni Avrupa'nın amansız ve merhametsiz savaş meydanlarına gönderiyor. Stalingrad'ın ölümcül mevzilerinde savaşarak ilerle, Berlin'deki Nazi Almanyası'nın aşırıcı merkezinde Alman düşmanları yen ve Çıkarma Günü, Normandiya'da hayatta kalmak için taktiksel becerini kullan.

Beğeni toplayan gerçek zamanlı stratejisi serisinin bu yenilenmiş üçüncü bölümünde, II. Dünya Savaşı sırasında düşman hatlarının derinliklerinde meşhur bir özel kuvvetler birimine liderlik et. Gelişmiş kontroller ve kullanıcı arayüzü ile Müttefik Kuvvetlerinin yüksek çözünürlükte zafere ulaşmasına yardımcı ol.

Duyuru fragmanı

 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst