Coral Island Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

e4dogan.

Çaylak
Gamepass için çözüm: ProjectCoralGDK-WinGDK_swat.pak dosyasını (-Coral Island -Content -ProjectCoralGDK -Content -Paks) klasörüne yapıştırın. Ardından (-Coral Island -Content) klasöründe bulunan "gamelaunchhelper.exe" nin masaüstüne kısayolunu oluşturun.
    • Masaüstündeki "gamelaunchhelper.exe" kısayol dosyasına sağ tıklayın. Açılan pencerede "Özellikler" düğmesini seçin.
    • Açılan pencerede, "Hedef"in yanındaki kutudaki metnin en sonuna gidin, ardından bir boşluk bırakarak -fileopenlog yazıp "Uygula" ve "Tamam" düğmesine basın.
    • Oyunu bu oluşturduğunuz kısayol ile başlatın
    • Oyunu Fransızca yapmayı unutmayın, iyi oyunlar
    • Bana da bi dua ediverin :)

Son düzenleme:

e4dogan.

Çaylak
Eline sağlık başkanım👍
  1. Coral Island Gamepass için çalışan yöntem: Gamepass için çözüm: ProjectCoralGDK-WinGDK_swat.pak dosyasını (-Coral Island -Content -ProjectCoralGDK -Content -Paks) klasörüne yapıştırın. Ardından (-Coral Island -Content) klasöründe bulunan "gamelaunchhelper.exe" nin masaüstüne kısayolunu oluşturun. Masaüstündeki "gamelaunchhelper.exe" kısayol dosyasına sağ tıklayın. Açılan pencerede "Özellikler" düğmesini seçin. Açılan pencerede, "Hedef"in yanındaki kutudaki metnin en sonuna gidin, ardından bir boşluk bırakarak -fileopenlog yazıp "Uygula" ve "Tamam" düğmesine basın. Oyunu bu oluşturduğunuz kısayol ile başlatın. Oyunu Fransızca yapmayı unutmayın, iyi oyunlar Bana da bi dua ediverin
    🙂

Gamepass için çözüm: ProjectCoralGDK-WinGDK_swat.pak dosyasını (-Coral Island -Content -ProjectCoralGDK -Content -Paks) klasörüne yapıştırın. Ardından (-Coral Island -Content) klasöründe bulunan "gamelaunchhelper.exe" nin masaüstüne kısayolunu oluşturun.
      • Masaüstündeki "gamelaunchhelper.exe" kısayol dosyasına sağ tıklayın. Açılan pencerede "Özellikler" düğmesini seçin.
      • Açılan pencerede, "Hedef"in yanındaki kutudaki metnin en sonuna gidin, ardından bir boşluk bırakarak -fileopenlog yazıp "Uygula" ve "Tamam" düğmesine basın.
      • Oyunu bu oluşturduğunuz kısayol ile başlatmanıza gerek yok. Direkt açabilirsiniz. :)
      • Oyunu Fransızca yapmayı unutmayın, iyi oyunlar
      • Bana da bi dua ediverin :)

Sitedeki bilgiyi düzeltirseniz sevinirim
    🙂

Son düzenleme:

e4dogan.

Çaylak
Bu Bilgi İçin Teşekkür Ederim. Hemen Konuya Ekliyorum
  1. Coral Island Gamepass için çalışan yöntem: Gamepass için çözüm: ProjectCoralGDK-WinGDK_swat.pak dosyasını (-Coral Island -Content -ProjectCoralGDK -Content -Paks) klasörüne yapıştırın. Ardından (-Coral Island -Content) klasöründe bulunan "gamelaunchhelper.exe" nin masaüstüne kısayolunu oluşturun. Masaüstündeki "gamelaunchhelper.exe" kısayol dosyasına sağ tıklayın. Açılan pencerede "Özellikler" düğmesini seçin. Açılan pencerede, "Hedef"in yanındaki kutudaki metnin en sonuna gidin, ardından bir boşluk bırakarak -fileopenlog yazıp "Uygula" ve "Tamam" düğmesine basın. Oyunu bu oluşturduğunuz kısayol ile başlatın. Oyunu Fransızca yapmayı unutmayın, iyi oyunlar Bana da bi dua ediverin
    🙂

Sitedeki bilgiyi düzeltirseniz sevinirim
    🙂

Son düzenleme:

e4dogan.

Çaylak
Gamepass durumu yap denilen yöntemi çalışmıyor bence çünkü defalarca denedim sanırsam bendemi olmadı yada sorun var olmuyor keşke kontrol edip yeniden yapılsa steam kadar yapma kolaylığı olsa keşke

şunuda ekleyim o dediğiniz yerde olan dosya ismi "ProjectCoral-WinGDK-Shipping.exe" bu win64 yok malesef neden dediğiniz yok bilmiyorum umarım bi düzenleme yaparsınız
59. Sayfada çözümü yazdım.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri