Diablo IV, 2023 Yılında Geliyor

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
8abe2eea-b4d1-4481-a92e-6ff001ee849e.jpg


Blzizard Entertainment, Diablo IV'ün 2023 yılında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Tüm platformlarda çapraz oynama ve çapraz ilerleme desteği yer alacak. Oyunun beşinci ve son sınıfı olan Necromancer da oyunda bulunacak.

Blizzard Entertainment başkanı Mike Ybarra oyun hakkında şunları söyledi: "Gelecek yıl Cehennemin kapılarını oyunculara açmak için sabırsızlanıyoruz. Diablo IV'ün arkasındaki yetenekli ekip, yaptıkları her şeyde oynanabilirliği ilk sıraya koyuyor. Bunun yanı sıra şimdiye kadarki en büyük ve en iddialı seri oyununu sizlere sunmaya hazırlanıyor."

Diablo IV, Diablo III'teki olaylardan uzun yıllar sonra; hem High Heavens hem de Burning Hells'in eylemlerinin milyonlarca insanın canına mal olmasının ardından gerçekleşiyor. Oluşan güç boşluğuyla birlikte efsanevi bir isim yeniden ortaya çıkıyor.

Diablo IV, türe şekil veren ve ARPG oyuncularının yıllardır severek oynadığı serinin en yeni oyunu. Şeytani yeni özellikler, zorlu görevler ve mutlak bir karanlığa dönüş çalışmalarımızın temelini oluşturuyor. Pusuda bekleyen dehşete göz at.

Yayınlanan fragman videoları
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst