Gene Rain Wind Tower PS4 Türkçe Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

arif02

Usta
TRYama Porter

PKG UPLOAD VE PKG CEVİRME
☆ARİF02

Ps4 Test
☆Arif02

Paketleme:
☆Arif02

Yama Çeviren
☆kuiks

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
PS4 İÇİN İZİN VERDİĞİ İÇİN

Çeviri:
MAKİNA ÇEVİRİ-DEEPL

NOT:YAMA ANA OYUN BİTİKTEN SONRA

UPDATE 106 ÜZERİNE UYDULANAÇAKTIR
UPDATE 106 BU OYUNU İKİNÇİ BÖLÜMÜDÜR

PS4 YAMALR İÇİN KANALIMA
ABONE OLUN VE TAKİPTE KALIN
GELİŞMELER İÇİN
PS4 KONSOL SAHİPLERİN
TÜRKÇE YAMA OYUNLAR İÇİN
KANALIMA ABONE DESTEĞİ BEKLİYORUM

ARKADAŞLAR HALEN KANALIMIZ BÜYÜMÜYOR LÜTFEN
DESTEK OLUN ONLARCA YAMA PAYLAŞTIM SADECE ABONE OLAÇAKSINIZ
ÇOK ŞEY İSTEMİYORUM

KURULUM VİDEO

YAMA LİNKİ
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

fıro

Çırak
Ana oyun o zaman sade bir şekilde yamasız yüklemek lazım üzerine 1.06 yamalı Updatesi olanı kurdukmu hem ana oyun Türkçe altyazılı hemde 1.06 Updateli farklı oyun mu Türkçe altyazılı oluyor yoksa hem ana oyunu Türkçe altyazılı yap hemde 1.06 Updatelliyi Türkçe altyazılı hale getir iksini peş peşe konsola yükle biraz ramazandan dolayı son gün orucun da etkisi var karıştırdık mi kardeşim:)

arif02

Usta
TRYama Porter
Her iki dosyada Türkçe ola bilir sıkıtı değil sadec ana oyun ve update fark oyunlar dır
Her iki video izle farkı görürüsün
@fıro

Ana oyun o zaman sade bir şekilde yamasız yüklemek lazım üzerine 1.06 yamalı Updatesi olanı kurdukmu hem ana oyun Türkçe altyazılı hemde 1.06 Updateli farklı oyun mu Türkçe altyazılı oluyor yoksa hem ana oyunu Türkçe altyazılı yap hemde 1.06 Updatelliyi Türkçe altyazılı hale getir iksini peş peşe konsola yükle biraz ramazandan dolayı son gün orucun da etkisi var karıştırdık mi kardeşim:)

fıro

Çırak
Her iki dosyada Türkçe ola bilir sıkıtı değil sadec ana oyun ve update fark oyunlar dır
Her iki video izle farkı görürüsün
@fıro

Anlaşıldı @arif02 kardeşim çok sağol şimdiden ramazan bayramın mübarek olsun

fıro

Çırak
@arif02 kardeşim hem ana oyunu Gene Rain Türkçe hem 1.06 updateyi Türkçe yapıp konsola yüklediğimizde mavi ekran hatası veriyor her iki dosya Türkçe altyazılı oldumu olmuyor duxas programı ilede error hatası verdi bunun için sadece ana oyununu oynamak istiyorsak ana oyunu Türkçe yaptık mı yeterlidir o zaman Gene Rain oyununu oynayabiliyoruz ama yok Gene Rain Wind Tower oyununu da oynamak istiyorum diyorsak ana oyunu Türkçe değil sadece 1.06 Updateyi Türkçe yapmak lazım 1.06 Türkçe altyazılı Updateyi ana oyun ( Türkçesiz yama ) olacak şekilde eklediğimizde Gene Rain Wind Tower oyununu Türkçe oynayabiliyoruz

arif02

Usta
TRYama Porter
@arif02 kardeşim hem ana oyunu Gene Rain Türkçe hem 1.06 updateyi Türkçe yapıp konsola yüklediğimizde mavi ekran hatası veriyor her iki dosya Türkçe altyazılı oldumu olmuyor duxas programı ilede error hatası verdi bunun için sadece ana oyununu oynamak istiyorsak ana oyunu Türkçe yaptık mı yeterlidir o zaman Gene Rain oyununu oynayabiliyoruz ama yok Gene Rain Wind Tower oyununu da oynamak istiyorum diyorsak ana oyunu Türkçe değil sadece 1.06 Updateyi Türkçe yapmak lazım 1.06 Türkçe altyazılı Updateyi ana oyun ( Türkçesiz yama ) olacak şekilde eklediğimizde Gene Rain Wind Tower oyununu Türkçe oynayabiliyoruz
Yoo bende her ikiside türkçe ana oyunu kurdum video çektim sonra UPDATE kurdum video çektim ikisi ayrı yama yama kodları fark çakışmaz sen eksik bişey var

fıro

Çırak
Yoo bende her ikiside türkçe ana oyunu kurdum video çektim sonra UPDATE kurdum video çektim ikisi ayrı yama yama kodları fark çakışmaz sen eksik bişey var
Bende aynı oyunun ana oyunundan iki tane var biri Türkçe altyazılı yamalı onunla gene rain ilk oyunu oynuyorum birde yamasız ana oyun var onun üstüne de 1.06 yamalı Updatesi olan var Updateyi yamasız ana oyunun üzerine ekleyince onunlasa gene rain towet oyununu oynuyorum normalde dediğin gibi iki dosya Türkçe altyazılı oldumu sorun olmaz ama mavi ekran hatası verdi duxas programı ilede uyumlu hale gelnedi error verdi ondada şimdilik böyle oldu olmadı yine bir ara deneyeceğim boş vaktimde yine ellerine emeklerine sağlık @arif02 kardeşim

fıro

Çırak
@arif02 kardeşim hallettim dediğin gibi iki dosya Türkçe altyazılı yükleniyor ana oyunun. İsmi ile bir hata oluştu sorunu çözdüm Emeklerine sağlık

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri