• Arkadaşlar Discord erişim yasağı nedeniyle şu anda discord sunucumuza erişim sağlayamazsınız.

Hitman 3 (3.180.0) Türkçe Yama

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

wicenta

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Cevap vermeden yamayı indirememem gerçekten saçma geliyor bana çünkü denemediğim bir şey hakkında zaten yorum yapamam ama bu oyunun yaması hiçbir yerde yok teşekkür ediyorum.

Hakanas

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Bu iki dosyayı açıp oyuna online giriş yapabilirsiniz
Bu mod korsan oyunda çevrim içi görevleri oynamanızı sağlar
Peacock modu oyunun 3.170.1 sürümü ile uyumludur
---

Yama dosyalarını "HITMAN3\runtime" klasörüne atarak kursak Peacock modunu yapmasak, bu Türkçe yamanız (Steam versiyonu) Hitman 3 World of Assassination Edition ile uyumlu olur mu?. Peacock modu olmadan (Steam) Hitman 3 yamasını sadece Singleplayer hikaye görevleriyle oynamak için kullanabilir miyiz?. Sanırım Hitman3_3.160_V3Agustos_2023-TurkceYama olanı indirecekmişiz öyle anladım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bhasenes

Yönetici
Yönetici
Bu iki dosyayı açıp oyuna online giriş yapabilirsiniz
Bu mod korsan oyunda çevrim içi görevleri oynamanızı sağlar
Peacock modu oyunun 3.170.1 sürümü ile uyumludur
---

Yama dosyalarını "HITMAN3\runtime" klasörüne atarak kursak Peacock modunu yapmasak, bu Türkçe yamanız (Steam versiyonu) Hitman 3 World of Assassination Edition ile uyumlu olur mu?. Peacock modu olmadan (Steam) Hitman 3 yamasını sadece Singleplayer hikaye görevleriyle oynamak için kullanabilir miyiz?. Sanırım Hitman3_3.160_V3Agustos_2023-TurkceYama olanı indirecekmişiz öyle anladım.
O mod korsan oyuna sahip olanlar için. Online görevleri yapabiliyorlar kısaca. Steam versiyonuna sahipseniz gerek yok. Yama 3 oyunu kapsayan sürüm için geçerli yani "Hitman 3 World of Assassination Edition" ile. O evet o link.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri