Jurassic World Evolution Türkçe yama isteği

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

cnrcnr09

Çaylak
Jurassic World Evolution türkçe yama yapar mısınız? internet üzerinde yamaları mevcut ama yarım yamalak çok kötü hepsi rica etsek türkçe yama yapabilir misiniz :)

Narayanna

Yönetici
simulasyonturk'ün yapmış olduğu bir yama var zaten, ne derece iyi bilmiyorum ama.
Zaten 2. oyuna yama yaptık biz ama 1. oyuna sanmıyorum yapacağımızı zaten mevcut yaması var.

Usakzga

Çaylak
1. oyuna yama yapsanız o kadar makbule geçer ki anlatamam çeviri dedikleri şey sadece menüyü çevirmişler geri kalan ingilizce oyunu oynamakta sıkıntı yok sadece oyunun içeriğini anlayamıyorsun google çeviri bile yapmamış herifler laps diye koymuşlar normal halini yada patch gelince sıkıntı çıkmış bilemiyorum yapsanız mükemmel olur açıkçası

Babayaga35

Çaylak
simulasyonturk'ün yapmış olduğu bir yama var zaten, ne derece iyi bilmiyorum ama.
Zaten 2. oyuna yama yaptık biz ama 1. oyuna sanmıyorum yapacağımızı zaten mevcut yamasıkolay gelsin lütfen

Zaten 2. oyuna yama yaptık biz ama 1. oyuna sanmıyorum yapacağımızı zaten mevcut yaması var.
selam kolay gelsin bende bu arlar bu oyunu oynamak istiyorum sitenize üye olduğumdan bu yana güzel çevirmeler gördüm ilgi alaka hat safada güncelleme gelen oyunlar bir hafta yada kısa zamanda güncelleniyor yamalar elinize gözünüze sağlık :D ondan çok memnunum ama ing çok kötü ve daha önceden bu oyunu oynamıştım baya güzel oyun 2 side güzeldir ama elimde olanla yetinmek istiyorum save var türkçeydi ama güncelemeler gelmiş ve silinmiş ilgilenirseniz çok sevinirim. kolay gelsin şimdiden.
(NOT:yoğunlukan dolayı ilgenemicek olursanız zamanım var eskiden metin dosyasıyla çeviri yapmışlığım vardır ama bilgin çok eski güncel olarak gereken bilgileri verirseniz seve seve ceviriyle uğraşabilirim.)

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri