Midnight Fight Express Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 2, Üyeler: 0, Misafirler: 2)

RunBoy000

Çaylak
''data.unity3d dosyasının ismini değiştirin yada silin.
ismini değiştirmeniz tavsiye edilir.'' Arkadaşlar burada sadece data.unity3d adlı dosyanın data kısmını değiştirirseniz oyunda sorun olmıyacaktır.(ben bu şekilde yaptım sorun olmadı.)Bazı arkadaşlar sorunlardan bahsetmişler.Belki bu yüzdendir. @Swat @sinnerclown

''data.unity3d dosyasının ismini değiştirin yada silin.
ismini değiştirmeniz tavsiye edilir.'' Arkadaşlar burada sadece data.unity3d adlı dosyanın data kısmını değiştirirseniz oyunda sorun olmıyacaktır.(ben bu şekilde yaptım sorun olmadı.)Bazı arkadaşlar sorunlardan bahsetmişler.Belki bu yüzdendir. @Swat @sinnerclown

data.unity3d adlı dosyanın sadece data kısmını (noktadan sonraki uzantı ismine karışmadım) değiştirmeme rağmen oyun gamepad görseline kadar açılıyor fakat ondan sonra oyun kendiliğinden kapanıyor.Kullandığım sürüm v1.021, belki sorun bundan da olabilir.Başka sürümleri de deneyeceğim, umarım onlarda çalışır.

Edit: Yama, v1.01 versiyonunda da çalışmadı.En son denediğim sürüm (sanırım v1.0 - DODI) 26 Ağustos 2022 tarihli bir sürümdü ve çalıştı.Yamayı kullanamayan arkadaşlar bu bilgiye göre yamayı kullanabilirler.

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri