Nintendo Switch - Birden fazla yama kurulumu hakkında

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Lethedie

Çaylak
Arkadaşlar herkese merhabalar. SinnerClown ekibinin değerli emekleri karşılığında ulaşmış olduğumuz ve beraberin de soru sormama sebep olan bir durum var. Öncelikle oled cihazımı çipli kullanmakta olup atmosphere yazılımı kullanmaktayım. İndirilen dosyanın içinden çıkan "content" dosyasını direkt atmosphere klasörünün içerisine atıyoruz. Bu noktada aklıma takılan ve çözümü var mı bilmediğim bir sorum olacak. Anlık olarak Zelda Tears of the Kingdom oyunu Türkçe olarak kullanıyorum. Aynı zaman örnek x bir oyunu da Türkçe kullanabilir miyim? Sonuçta indirdiğimiz "content" dosyasını direkt kopyaladığımız için mevcut kullanımdaki oyunun Türkçe yaması düşecektir. X oyun için indirilen "content" dosyasının içerisindeki dosyası direkt atmosphere altında bulunan "content" dosyası içerisine yükleyerek kullanabilir miyiz? Konuyu açmadan önce birden fazla oyun altında kullanım ve kurulum bilgisine ulaştıktan sonra sorum ile alakalı bir soru ya da cevap göremedim aynı şekilde konularda da bulamadım. Durumu deneyen bilgi sahibi arkadaşlar bizleri bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Sağlıcakla kalın.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri