• Arkadaşlar Discord erişim yasağı nedeniyle şu anda discord sunucumuza erişim sağlayamazsınız.

PC Building Simulator Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

SafiCevher

Çaylak
Umarım sorunsuz çalışır. Türkçe yama için, elinize, emeğinize sağlık, uzun süredir, hatasız çalışan bir yama arıyordum. Zira uzun süredir oyunun orjinali hem Steam, hem de Epic Games hesaplarımda var olmasına rağmen sürümden dolayı çoğu Türkçe yama çalışmadığı için, Türkçe yama çalışan versiyonlarını Crackli indirip kullanmak zorundaydım. Ama atık gerek kalmadı sayenizde. Teşekkür ederim

SafiCevher

Çaylak
Yine de emeğe saygı ama arkadaşlar güncel 2024 sürümünde Steam'da tam gerek kalmadı diyecektim ki çalışmadı. Bu site de bir de BF5'in Türkçe yaması vardı sanıyorum. Ancak gördüğüm kadarıyla o da oyun güncelleme ve bakım alınca çöp oldu. Yine de emeğe saygı diyor ancak işe yaramadığını belirtmek istiyorum. Hepinize iyi oyunlar. Umarım TR yama ekibi çalışır düzgün bir yama çıkartır veya yamayı çalışacak şekilde mod dosyası gibi güncellerler. Aksi halde sadece işe yaramayan bir dosyadan ibaret oalcaktır son sürümler için.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri