Resident Evil Village +DLC'ler (Türkçe Yama)

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 3, Üyeler: 0, Misafirler: 3)

kanyeoutis

Çaylak
Geri bildirim amacıyla yazıyorum. Oyunun arayüzünde, karakterler arası diyaloglarda, animasyonlu sahnelerde, ara sahnelerde ve oyun içi metinlerde Türkçe yama çok düzgün çalışıyor. Ana hikayenin yarısından itibaren bu yamayla oynadım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Diğer yamalardan farklı olarak "ğ" ve "i" harfini desteklemesi de ayrıca güzel olmuş. Emeği geçenlerin eline sağlık. Sonraki çalışmalarınızı da dört gözle beklemekteyim. İndirmek isteyenler için kalite referansı alabilmeleri adına bu yorumu ve görselleri bırakıyorum. Rahatlıkla indirip oynayabilirsiniz., iyi eğlenceler

Geri bildirim amacıyla yazıyorum. Oyunun arayüzünde, karakterler arası diyaloglarda, animasyonlu sahnelerde, ara sahnelerde ve oyun içi metinlerde Türkçe yama çok düzgün çalışıyor. Ana hikayenin yarısından itibaren bu yamayla oynadım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Diğer yamalardan farklı olarak "ğ" ve "i" harfini desteklemesi de ayrıca güzel olmuş. Emeği geçenlerin eline sağlık. Sonraki çalışmalarınızı da dört gözle beklemekteyim. İndirmek isteyenler için kalite referansı alabilmeleri adına bu yorumu ve görselleri bırakıyorum. Rahatlıkla indirip oynayabilirsiniz., iyi eğlenceler.
bu tarz yamalar nasıl kuruluyorsa öyle kurdum ama oyun bulunamadı hatası alıyorum. nasıl kurduğunuzu anlatabilir misiniz acaba?

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri