Shadows of Doubt Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 2, Üyeler: 0, Misafirler: 2)

Yamayı oyunun son sürümüne göre günceliyecek misiniz ? lütfen günceleyin çünkü yama kurunca bazı yazılar yok oluyor ve yani ingilizce olsa yine oekydi ama yazılar yok olunca oyun bi anda bazı şeyleri oynanmaz hale getiriyor. Güncelerseniz çok seviniriz çünkü çok iyi bir yama ve çok güzel yapmşsınız ellerinize sağlık

PrJss

Çaylak
sesli harflerden ö, ı falan sembol olarak gözüküyor bilginize daha az önce yükledim oynadıkça karşılaştığım bir şey olursa onu da yazarım

Bu sorun acaba yama ile alakalı mı yoksa oyunun kendi bugımı anlayamadım. Bazı kutucuklarda bir şey yazmıyor, İngilizce ye dönsem de yazmıyor. Youtube da walkthrough izledim orada sorun yoktu. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı acaba?

Bu sorun acaba yama ile alakalı mı yoksa oyunun kendi bugımı anlayamadım. Bazı kutucuklarda bir şey yazmıyor, İngilizce ye dönsem de yazmıyor. Youtube da walkthrough izledim orada sorun yoktu. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı acaba?

Sorunu, Ayarlar - Zaman ve Dil - Dil ve Bölge - Bölgesel Biçim bölümünü "İngilizce Avrupa" yaparak çözebildim.
İşe yaramazsa diller kısmından İngilizce dilini kurun öyle deneyin.

Son düzenleme:

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri