Star Wars Jedi: Survivor Duyuruldu

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Selfettin

Moderatör
c37d3ad1-c657-41d2-bfec-03ad170ab7d7.jpg


Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, Star Wars Jedi: Fallen Order'ın devamı niteliğinde olan Star Wars Jedi: Survivor'ı PlayStation 5, Xbox Series ve PC için duyurdu. Oyun, 2023 çıkış yapacak.

Star Wars Jedi: Survivor, Jedi Cal Kestis'in yolculuğunu anlatan ve sevilen Star Wars aksiyon-macera serisinin bir sonraki oyunu. Stig Asmussen liderliğindeki Respawn tarafından geliştirilen Star Wars Jedi: Survivor, serinin ilk oyununda yer alan hikayeyi, dövüş sistemini ve karakterlerini genişletecek. Oyunculara daha derin ve daha kapsamlı bir Star Wars deneyimi sunacak.

Star Wars Jedi: Survivor, Jedi: Fallen Order olaylarından beş yıl sonrasını konu alacak. Cal, galakside kalan son Jedi'lardan biri olmanın ne kadar zor olduğunu daha da derinden hissedecek. Çıktığı bu macera sırasında bir dizi benzersiz ve ilginç karakterle tanışacak ve onlarla ittifak kuracak. Jedi: Survivor, serinin dinamik dövüş sistemini yenilikçi teknolojilerle genişletecek. Cal, hayatta kalabilmek için yeni beceriler öğrenecek ve kendini daha daha geliştirecek.

Fragman videosu
 

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst