Suicide Squad: Kill the Justice League Türkçe Yama istek

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

lostideas75

Moderatör
indir.jpg

Suicide Squad: Kill the Justice League artık Prime Gaming ile ücretsiz.

Türkçe yama talep ediyoruz.

lostideas75

Moderatör
Discord'da beklemeyin, gelmez diye yazıldı. Muhtemelen online olduğu için. Gerçi bazı online oyunlara da yapılıyor ama bilemiyorum.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici
Easycheat özelliğinden dolayı gelmez.

sinnerclown

Yönetici
Yönetici

lostideas75

Moderatör
Madem yama yapılamıyor, hikayeyi merak eden arkadaşlar Youtube full gameplay videosunda otomatik çeviri kullanarak hikayeyi bir parça anlayabilirler. Bir de oyun esanasında (her ne kadar yamanın yerini asla tutmasa da) otomatik çeviri programı Mort'u kullanabilirler. Yani zahmetli ve çoğu zaman çok iyi çevirmiyor, bazen de bozuk karakterler çıkartıyor ama yapılabilecek başka da bir şey yok anlaşılan. Program anlatımı forum donanım haber'de mevcut. (Gerçek Zamanlı Olarak Oyunları Türkçeye Çeviren Programlar isimli konu) Altyazı arka planını en koyu yaparak kullanın.

Indra881

Destekçi Üye
Destekçi Üye
Suicide_Squad_Kill_The_Justice_League_Screenshot_2024.07.17_-_18.04.40.89.jpg

-fileopenlog ile eac'yi kapatmadan yama yapılabiliyor, ban riski var mıdır bilemiyorum.
Metinler json halinde ve ingilizce olan metinlerdeki her ingilizce json'u decrypt edemiyorsun. Ben deneme amaçlı diğer dillerden birini google çeviri ile çevirmiştim.
Bir de oyunda alt yazı dosyaları yok, yama yapılsa bile sadece menüler/arayüz'e yapılır. Oyuna offline mod gelirse tekrardan bakılır yama işine.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri