The Legend of Zelda: Breath of the Wild Türkçe Yama CEMU EMÜLATÖR —Final

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

doqukank

Çaylak
Nasıl kurulacağını, nereden kuracağımızı detaylıca yazsaydınız keşke. Bir sevinçle geldim ama kapı duvar. Ne yapacam, nasıl oynayacağım hiçbir fikrim yok. Bir şeyler anlatılmış ama anlamadım. EU sunucusu vs. biraz teknoloji özürlüyüm. Oyunu oynayan bir dostumuz, bizim gibi teknoloji özürlüleri için, zahmet olmazsa madde madde neyin nasıl yapılacağını, nasıl indireceğimizi anlatırsa çok seviniriz. Yamada emeği geçen herkese teşekkürler. Bir de oynayabilseydik güzel olurdu.

emre007

Çırak
Switch versiyonu font klasörünü silmek gerekiyor. Font dosyasından dolayı oyun çöküyor. Eğer düzeltme imkanı yoksa ç ş ı ğ gibi harfler yeniden düzenlenip yeni bir yama yapılması uygun olur. Bu haliyle switch cihazında oynamaya hiç uygun değil. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

bhasenes

Yönetici
Yönetici
Switch versiyonu font klasörünü silmek gerekiyor. Font dosyasından dolayı oyun çöküyor. Eğer düzeltme imkanı yoksa ç ş ı ğ gibi harfler yeniden düzenlenip yeni bir yama yapılması uygun olur. Bu haliyle switch cihazında oynamaya hiç uygun değil. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Switch versiyonu için yaptığımız font dosyası maalesef sorunlu çıktı . Kısa sürede yeni font dosyası yapacağım ufak bir miktar daha sabretmenizi istiyorum.

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri