Train Sim World® 4 Türkçe Yama [swat]

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 3, Üyeler: 0, Misafirler: 3)

teokrasy

Çırak
teşekkürler

edit: epicte special editionda denendi mükemmel çalışıyor elinize sağlık
Mükemmel çalışıyor derken dlc.ler de falan denediniz mi ? Bende de aynı sürüm var( epic games special edit.)ve maalesef bir çok yeri ingilizce ( dlc.ler için diyorum)
Ana oyun Türkçe ama diğerleri maalesef eksik ya da noksan ya da ingilizce..
Cevabınızı bekliyorum..

KrmTrn

Çaylak
Mükemmel çalışıyor derken dlc.ler de falan denediniz mi ? Bende de aynı sürüm var( epic games special edit.)ve maalesef bir çok yeri ingilizce ( dlc.ler için diyorum)
Ana oyun Türkçe ama diğerleri maalesef eksik ya da noksan ya da ingilizce..
Cevabınızı bekliyorum..
DC de konuyu takip ediyormusun ? zaten DLc ler sırayla güncelleniyor

teokrasy

Çırak
DC de konuyu takip ediyormusun ? zaten DLc ler sırayla güncelleniyor
10 kadar dlc nin çevirisi yapıldığı ve sıra ile çevirilerin devam edeceğini yazmış arkadaş ona bir sözüm yok lakin siz spec.edit.denendi mükemmel çalıştığını yazmışsınız mükemmelden kastınız nedir onu anlamadım yanlış yönlendirme oluyor sizin yaptığınız , nerde ne kadarını test ettiniz ki kusursuz buldunuz onu merak ettim sadece axaba dedim kendi kendime tama kurulumunda mı yanlış yaptım diye düşündürüyor yorumunuz..

KrmTrn

Çaylak
10 kadar dlc nin çevirisi yapıldığı ve sıra ile çevirilerin devam edeceğini yazmış arkadaş ona bir sözüm yok lakin siz spec.edit.denendi mükemmel çalıştığını yazmışsınız mükemmelden kastınız nedir onu anlamadım yanlış yönlendirme oluyor sizin yaptığınız , nerde ne kadarını test ettiniz ki kusursuz buldunuz onu merak ettim sadece axaba dedim kendi kendime tama kurulumunda mı yanlış yaptım diye düşündürüyor yorumunuz..
Çevirilen DLC lerde sıkıntı yok,çevrilmeyenler doğal olarak ingilizce zaten

Son mesajlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri